Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Klimatronik-rodzaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie odnośnie klimatronika ,a raczej jego rodzai.Kupiłem taki sam jak poniżej w aukcji:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-klimatronik-klimatronic-orginal-i1236664484.html

I tutaj zdziwienie ,okazuje się ,że ten kilmatronik jest lekko za szeroki(nr części się zgadza) posiadam manualną skrzynie biegów i do tego dużą nawigacje z radiem.

Na allegro patrze i nie mogę znaleźć innych tzn.węższych ,a różnica jest około 1,5cm

Wizualnie mój stary klimatronik wygląda tak samo i widać na nim ślady jakby ktoś go piłował ,obrabiał :D

Tutaj link do innej aukcji:

http://moto.allegro.pl/panel-sterowania-klimatronik-audi-a4-b6-1-9-8e0-i1224446009.html

Wizualnie wydaje się jakby właśnie ten był lekko węższy ale to tak wszystko na oko ,a wiadomo jak to się kupuje na oko...

Czyżby wychodziły inne klimatroniki do aut ze skrzyniami manulanymi i automatycznymi??

Opublikowano

...wychodziły inne dla radia 1 din lub 2 din ty masz radio 2 dinowe więc potrzebny ci klimatronik pod 2 din a kupiłes 1 dinowy :thumbdown:

na tej drugiej aukcji masz klimatronik dla ciebie

możesz jeszcze sprobować powalczyć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.0

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. nie chce zakladac nowego tematu to sie zapytam tutaj :) jesli zmienie klimatronik z 1 din na 2 din to msuze cos ustawiac przez vaga? i czy do b6 moze byc klimatronik z b7? :hi:

Opublikowano

Może być z B7 - jednak będziesz musiał dokonać małej przeróbki i założyć przekźnik - żeby rozwiązać problem z grzaniem tylnej szyby. Jest temat w warsztacie jak to zrobić. Większego propblemu z tym nie ma.

Opublikowano

No I trzeba przuczyć nowego VINU :wink4:

hidden22 a co bedziesz jeszcze robił ( wymianka tez bedzie radyjka pod 2 DIN ) :?:

Opublikowano

No fakt. O przyuczeniu VINu zapomniałem. Ale to jest standardowe postępowanie przy wymianie każdego komponentu. A działanie z przekźnikiem standardowym nazwać nie możemy :wink4:

Opublikowano

wrclaguna no bede bede ale narazie orientuje sie jak to wygalda wszystko itd :) ale powoli odrazu polski nie zbudowali :):rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.