Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Korekcja wtryskiwanego paliwa


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum było wiele razy o tym ale nie moge tego znaleś chodzi mi oto że dziś będe ustawiał kąt wtrysku powinien wynosić 049-053 w drugiej pozycji bo umnie jest 000 tylko niewiem czy na uruchomionym silniku czy tylko na włączonym zapłonie. musze puźniej ustawiać jakąś dawke paliwa w mg gdzie to sprawdzić i jakie obroty mam ustawić. Gdzieś wyczytałem że czeba adoptować jak to mam zrobić trzeba jakiś login podać jaki będzie do tego silnika 1Z prosze o odpowiedzi bo chyba troche nie kapuje w warsztacie zrób to sam jest opis. Ale chodzi mi o dawke paliwa i adaptacje oraz obroty jak to mam ustawić żeby było dobrze w których blokach może na zdjęciach jak ktoś ma będe wdzięczny postawie dużeeeeeee piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na odpalonym silniku blok 000 [basic Settings] ....

ustawianie kata wtrysku : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10913.0.html

adaptacje Vag'iem : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10832.0.html

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bloku drugim na rozgrzanym silniku wyszło 031 dawke miałem paliwa 5.1mg ustawiłem tak dawke na 2.9mg/skok i powiem że sie fajnie zbiera tylko ta pozycja mnie nie pokoi powinno być 049 musze na pompie ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bloku drugim na rozgrzanym silniku wyszło 031 dawke miałem paliwa 5.1mg ustawiłem tak dawke na 2.9mg/skok i powiem że sie fajnie zbiera tylko ta pozycja mnie nie pokoi powinno być 049 musze na pompie ustawić

to i prawidłowo .. mala korekta kata wtrysku i bedzie git .... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky a jak ustawiłem tak na 2.9mg to będzie więcej palił czy mniej ?? bo niewiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky a jak ustawiłem tak na 2.9mg to będzie więcej palił czy mniej ?? bo niewiem :decayed:

Zmniejszenie dawki powoduje zwiększenie ilości paliwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ustawiłeś na 2.9 ? Jakiś był powód ?

To są wartości już minimalne chyba dla 1Z, więc nie wiem czy dobrze...[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 20:44 _________________________________________________

Zmniejszenie dawki powoduje zwiększenie ilości paliwa

właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo inaczej sie nie dało przestawie lekko pompe to może się zmieni bo chciałbym na 3mg żeby było ale narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...