Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Korekcja wtryskiwanego paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na forum było wiele razy o tym ale nie moge tego znaleś chodzi mi oto że dziś będe ustawiał kąt wtrysku powinien wynosić 049-053 w drugiej pozycji bo umnie jest 000 tylko niewiem czy na uruchomionym silniku czy tylko na włączonym zapłonie. musze puźniej ustawiać jakąś dawke paliwa w mg gdzie to sprawdzić i jakie obroty mam ustawić. Gdzieś wyczytałem że czeba adoptować jak to mam zrobić trzeba jakiś login podać jaki będzie do tego silnika 1Z prosze o odpowiedzi bo chyba troche nie kapuje w warsztacie zrób to sam jest opis. Ale chodzi mi o dawke paliwa i adaptacje oraz obroty jak to mam ustawić żeby było dobrze w których blokach może na zdjęciach jak ktoś ma będe wdzięczny postawie dużeeeeeee piwo.

Opublikowano
  • Autor

w bloku drugim na rozgrzanym silniku wyszło 031 dawke miałem paliwa 5.1mg ustawiłem tak dawke na 2.9mg/skok i powiem że sie fajnie zbiera tylko ta pozycja mnie nie pokoi powinno być 049 musze na pompie ustawić

Opublikowano

w bloku drugim na rozgrzanym silniku wyszło 031 dawke miałem paliwa 5.1mg ustawiłem tak dawke na 2.9mg/skok i powiem że sie fajnie zbiera tylko ta pozycja mnie nie pokoi powinno być 049 musze na pompie ustawić

to i prawidłowo .. mala korekta kata wtrysku i bedzie git .... :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

spanky a jak ustawiłem tak na 2.9mg to będzie więcej palił czy mniej ?? bo niewiem :decayed:

Opublikowano

spanky a jak ustawiłem tak na 2.9mg to będzie więcej palił czy mniej ?? bo niewiem :decayed:

Zmniejszenie dawki powoduje zwiększenie ilości paliwa :naughty:

Opublikowano

a dlaczego ustawiłeś na 2.9 ? Jakiś był powód ?

To są wartości już minimalne chyba dla 1Z, więc nie wiem czy dobrze...[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 20:44 _________________________________________________

Zmniejszenie dawki powoduje zwiększenie ilości paliwa

właśnie :)

Opublikowano
  • Autor

bo inaczej sie nie dało przestawie lekko pompe to może się zmieni bo chciałbym na 3mg żeby było ale narazie jest ok

Opublikowano

2.9 jest wporzo, nawet bardzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.