Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie rozpijaj chlopaka :punish:

w wojsku sie wiecej pije :wink4: i znacznie gorsza berbeluche :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

ja trzeżwieje szybko a jest oki w poniedziałek do roboty trza jechać dość leniuchowania :cool1: :cool1:
Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

zgadłeś
Opublikowano

ja trzeżwieje szybko a jest oki w poniedziałek do roboty trza jechać dość leniuchowania :cool1: :cool1:

no niestety... ja juz tez ide w pon do pracy :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

Opublikowano

zgadłeś

:>

to zycze zeby to byl syn no i zeby byl zdrowy :good:

a wypic trzeba :wink4:

Opublikowano

zgadłeś

:>

to zycze zeby to byl syn no i zeby byl zdrowy :good:

a wypic trzeba :wink4:

a ten znowu o tym piciu :bicz: :bicz3:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

zgadłeś

znajać apetyt na alkohol niektórych to bierz gruby portfel kolego :kox: :kox: :kox::wink4:
Opublikowano

no to prawda :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ukłony panu :good:
Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ukłony panu :good:

kiedy kawka :cool1:
Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ukłony panu :good:

kiedy kawka :cool1:

nie wiem ale chyba przed spotem bo sazybciej nie dam rady a panele i lampki już sa :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

zgadłeś

znajać apetyt na alkohol niektórych to bierz gruby portfel kolego :kox: :kox: :kox::wink4:

wezcie go nie straszcie bo nie przyjedzie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a ten znowu o tym piciu :bicz: :bicz3:

bez picia nie ma zycia :tongue4:

:polew:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ukłony panu :good:

kiedy kawka :cool1:

nie wiem ale chyba przed spotem bo sazybciej nie dam rady a panele i lampki już sa :mysli: :mysli: :mysli:

nie ale się kupi ... jak wrócimy z gór to kupie .... :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja :tongue4:

uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? :cool1:

zgadłeś

znajać apetyt na alkohol niektórych to bierz gruby portfel kolego :kox: :kox: :kox::wink4:

wezcie go nie straszcie bo nie przyjedzie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a ten znowu o tym piciu :bicz: :bicz3:

bez picia nie ma zycia :tongue4:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jak bedzie miał być to chyba będzie :mysli: :mysli: :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:38_________________________________________________

:hi: :hi: dybry wszystkim co tam :kox:

cześć Marcin :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ukłony panu :good:

kiedy kawka :cool1:

nie wiem ale chyba przed spotem bo sazybciej nie dam rady a panele i lampki już sa :mysli: :mysli: :mysli:

nie ale się kupi ... jak wrócimy z gór to kupie .... :naughty:

oki Adamo zdzwonimy sie i po sprawie :good:
Opublikowano

spoko Marcin ... pozdrów Zbyszka przy okazji :good:

Opublikowano

zgadłeś

:>

to zycze zeby to byl syn no i zeby byl zdrowy :good:

a wypic trzeba :wink4:

proponuje łycha + cola :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:25_________________________________________________chyba że jakaś inna propozycja iście ciekawa :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________wojsko hmmm......gdzie indziej robie
Opublikowano

no byliśmy na sankach z Julką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.