Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no auto Jacka :)

yhy :wink4: a on mi skubaniec olej przelał ostatnio... :gwizdanie:

:mysli:

o co cho? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to trzeba bylo mu powiedziec...

Opublikowano

to trzeba bylo mu powiedziec...

ja mu mówiłem, że dużo coś leje, a on, że jest ok, ok... no ale sprawdziłem później sam i odessałem zaraz...

Opublikowano

to trzeba bylo mu powiedziec...

ja mu mówiłem, że dużo coś leje, a on, że jest ok, ok... no ale sprawdziłem później sam i odessałem zaraz...

no widzisz... nastepnym razem mu powiedz ze chcesz rabat 10zl za usluge w zamian za przelanie oliwy :decayed:

Opublikowano

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

Opublikowano

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

tak :)

Opublikowano

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

tak :)

to pewnie ma dopieszczone to auto :naughty:

Opublikowano

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

tak :)

to pewnie ma dopieszczone to auto :naughty:

jest przyslowie ze szewc w dziurawych butach chodzi :naughty:

co do auta naprawde nic nie wiem... ale on ma zawsze auta w bdb stanie :) a on to auto ma jakies 2-3 lata

Opublikowano

uszanowanko z ranca :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 07:31_________________________________________________jakies grypsko mnie chyba atakuje :disgust: i moje odwieczne zatoki[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 07:32_________________________________________________nasypalo mi tu sniegu i cagam tym podwoziem wszedzie na tym opuszczonym zawieszeniu :kwasny:

Opublikowano

cześć :hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

no niestety, chociaż ja już bym wolał pracować niż chodzić na uczelnie... :mysli:

Opublikowano

czesc Wam z obozu pracy :hi:

Opublikowano
:hi: Pozen
Opublikowano

cześć obywatele

wiecie może czy mamy w klubie jakiegoś rzecznika praw konsumenta lub prawnika ?

Opublikowano

:hi: , wlasnie przyjechalem z przegladu[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 10:52_________________________________________________

:hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

no niestety, chociaż ja już bym wolał pracować niż chodzić na uczelnie... :mysli:

szczerze mowiac to ja teraz zaluje ze nie poszedlem na studia :disgust: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 10:55_________________________________________________moze bym nie musial teraz tyrac jako pracownik fizyczny na wygnaniu. wiec ucz sie Wojtas ucz jezeli masz taka okazje. bo czlowiek uczy sie na bledach ale lepiej nie na swoich wtedy jest to mniej kosztowne :wink4:

Opublikowano
:hi: kurna ale śniegu w Kaliszforni, ledwo dojechałem do fabryki :wallbash:
Opublikowano

no biało wszędzie chyba jest :)

a co się stało Maciek ?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 12:08_________________________________________________a tu co ... :mysli:

Opublikowano

siemka :hi:

wszystkiego dobrego w Nowym Roku, niskiego spalania, super osiagow, bezplatnych napraw i tankowania, kupy kasy i takich tam roznych, co tam kto sobie zyczy, zyczyc :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:06_________________________________________________

cześć obywatele

wiecie może czy mamy w klubie jakiegoś rzecznika praw konsumenta lub prawnika ?

a co tam sie Panie dzieje? jakby co wal PW :mysli:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:07_________________________________________________

jakies grypsko mnie chyba atakuje :disgust: i moje odwieczne zatoki

no uwaga na grypoangine, dopiero co sie pozbieralem po tygodniu lezenia do gory kolami :wallbash:

Opublikowano

o prosze, sw Mikolaj przyjechal... a nie to Musashi, ale przynajmniej czestotliwosc odwiedzin maja podobna :naughty:

i wzajemnie Marcinie :good: zdrowych spokojnych, wesolego po Swietach, i najlepszego w Nowym Roku :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:11_________________________________________________

no uwaga na grypoangine

no wlasnie cos takiego mnie zaczynalo brac ale nie nie dalem :decayed:

Opublikowano

no wlasnie cos takiego mnie zaczynalo brac ale nie nie dalem :decayed:

mnie sie nie pytalo tylko ciach, wiec sobie zrobilem skwapliwie tydzien lezakowania.

nawet fajnie wygnilem sie za wszystkie czasy - wtorek spalem 24/24 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.