Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to trzeba bylo mu powiedziec...

ja mu mówiłem, że dużo coś leje, a on, że jest ok, ok... no ale sprawdziłem później sam i odessałem zaraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba bylo mu powiedziec...

ja mu mówiłem, że dużo coś leje, a on, że jest ok, ok... no ale sprawdziłem później sam i odessałem zaraz...

no widzisz... nastepnym razem mu powiedz ze chcesz rabat 10zl za usluge w zamian za przelanie oliwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

tak :)

to pewnie ma dopieszczone to auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa pewnie Jacek mech :gwizdanie:

tak :)

to pewnie ma dopieszczone to auto :naughty:

jest przyslowie ze szewc w dziurawych butach chodzi :naughty:

co do auta naprawde nic nie wiem... ale on ma zawsze auta w bdb stanie :) a on to auto ma jakies 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszanowanko z ranca :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 07:31_________________________________________________jakies grypsko mnie chyba atakuje :disgust: i moje odwieczne zatoki[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 07:32_________________________________________________nasypalo mi tu sniegu i cagam tym podwoziem wszedzie na tym opuszczonym zawieszeniu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

no niestety, chociaż ja już bym wolał pracować niż chodzić na uczelnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , wlasnie przyjechalem z przegladu[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 10:52_________________________________________________

:hi:

no to trzeba zacząć nowy rok w pracy :gwizdanie:

no niestety, chociaż ja już bym wolał pracować niż chodzić na uczelnie... :mysli:

szczerze mowiac to ja teraz zaluje ze nie poszedlem na studia :disgust: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 10:55_________________________________________________moze bym nie musial teraz tyrac jako pracownik fizyczny na wygnaniu. wiec ucz sie Wojtas ucz jezeli masz taka okazje. bo czlowiek uczy sie na bledach ale lepiej nie na swoich wtedy jest to mniej kosztowne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biało wszędzie chyba jest :)

a co się stało Maciek ?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 12:08_________________________________________________a tu co ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

wszystkiego dobrego w Nowym Roku, niskiego spalania, super osiagow, bezplatnych napraw i tankowania, kupy kasy i takich tam roznych, co tam kto sobie zyczy, zyczyc :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:06_________________________________________________

cześć obywatele

wiecie może czy mamy w klubie jakiegoś rzecznika praw konsumenta lub prawnika ?

a co tam sie Panie dzieje? jakby co wal PW :mysli:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:07_________________________________________________

jakies grypsko mnie chyba atakuje :disgust: i moje odwieczne zatoki

no uwaga na grypoangine, dopiero co sie pozbieralem po tygodniu lezenia do gory kolami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze, sw Mikolaj przyjechal... a nie to Musashi, ale przynajmniej czestotliwosc odwiedzin maja podobna :naughty:

i wzajemnie Marcinie :good: zdrowych spokojnych, wesolego po Swietach, i najlepszego w Nowym Roku :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:11_________________________________________________

no uwaga na grypoangine

no wlasnie cos takiego mnie zaczynalo brac ale nie nie dalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cos takiego mnie zaczynalo brac ale nie nie dalem :decayed:

mnie sie nie pytalo tylko ciach, wiec sobie zrobilem skwapliwie tydzien lezakowania.

nawet fajnie wygnilem sie za wszystkie czasy - wtorek spalem 24/24 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...