Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A reszta gdzie :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: jestem :notworthy:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:28_________________________________________________

Zawsze na plus :naughty:

A furmanka co niechcę się sprzedać :mysli:

duzo dzwonią i na tym sie konczy ale powoli nie śpieszy sie klient sie znajdzie :good:
Opublikowano
:wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:30_________________________________________________pytałem się coś
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Marcin palnij na pw ile ostatecznie :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________Siemka vario kolego :naughty:

Opublikowano

siema Patryk :)

Opublikowano

Marcin palnij na pw ile ostatecznie :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________Siemka vario kolego :naughty:

:hi: Vario

Już podałem na priva :notworthy:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:34_________________________________________________Vario jestes w niedziele :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

siema Patryk :)

widziałem fotki i furka ci się udała :naughty:

Ale co 0000 to wiesz :wink4:

Opublikowano

:hi:

cześć Bartek :)

Opublikowano

:hi:

cześć Bartek :)

cześć ogonie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:41_________________________________________________

siema Patryk :)

widziałem fotki i furka ci się udała :naughty:

Ale co 0000 to wiesz :wink4:

oooo to sie wie :mysli:
Opublikowano

cześć i czemu ogonie :mysli::tongue4:

Opublikowano

witam :hi:. Madas a ty gdzie tak z ranca po poznaniu ganiasz?

Opublikowano

witam :hi:. Madas a ty gdzie tak z ranca po poznaniu ganiasz?

cześć :)

miło było spotkać ... ja jechałem na Międzychodzką z towarkiem dla klientki :naughty: a Ty gdzie śmigałeś :mysli:

Opublikowano

do Wronek. Zgadnij gdzie :naughty:

do więzienia monitoring servisować ...tak :naughty:

Opublikowano

albo kogoś wywieść :gwizdanie:

Opublikowano

Tak do rezydencji dla 2000 tyś "miłych" podopiecznynch. Ale nie na kamerki, tylko naprawić unit stomalogiczny, żeby panów w zielonych i czerwonych kubraczkach nie bolały zęby.

Opublikowano

albo kogoś wywieść :gwizdanie:

nie ... jechał swoją A4 :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:51_________________________________________________

Tak do rezydencji dla 2000 tyś "miłych" podopiecznynch. Ale nie na kamerki, tylko naprawić unit stomalogiczny, żeby panów w zielonych i czerwonych kubraczkach nie bolały zęby.

to oni tam mają dentystów :shocked: lepiej niż w realu :mysli:

Opublikowano

Audi jest OK ale kradną :wallbash: Lexus zły nie jest i ma powera :)

Jak nie pojadę w niedzielę do Brzegu tzn w opolskie to oczywiście podjadę na spota, w koncu gleba jest to można jeździć :)

Opublikowano

swoją drogą straszne miejsce. wystarczy chwilę pogadać ze służbą więzienną i się nie dziwię, że dostają na głowę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.