Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć Adamie... Ive Ci da naklejkę dla mnie to daj mu 3,5 zł a ja Ci później oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Adamie... Ive Ci da naklejkę dla mnie to daj mu 3,5 zł a ja Ci później oddam :)

ok nie ma sprawy :)

:hi: dzień dobry wszystkim :cool1:

cześć :hi: co tam dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzień dobry wszystkim :cool1:

cześć :hi: co tam dobrego :)

Wstałem po nocce... masakra a gdzie jeszcze jedna :confused4:

Możecie mi napisac jak wyglądają drogi w Poznaniu chodzi dokładnie od autostrady na Głogowską i potem w strone Starego browaru czy są jakieś zaspy itp.. czy idzie w miare jechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedziesz bez problemów... miasto jest w 100% przejezdne a autostrada musi być utrzymana w czystości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka dawno mnie nie było....co tam u was...

moze ktos z was bedzie znał odpowiedz na pytanie..

mianowicie dzisiaj odebrałem auto od mechaniora wymieniałem sprzęgło i dwumas założyli mi LUKa i mam pytanko wyjechałem od mechanika i nie za kazdym razem wchodzi mi dwójka czy jest to normalne czy musi coś sie dotrzeć jeszcze ?? ogólnie robiłem to w porządnym zakładzie, moze nie zmienili oleju?? ale chyba nie da sie wymieniac i nie zmienic oleju??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka dawno mnie nie było....co tam u was...

moze ktos z was bedzie znał odpowiedz na pytanie..

mianowicie dzisiaj odebrałem auto od mechaniora wymieniałem sprzęgło i dwumas założyli mi LUKa i mam pytanko wyjechałem od mechanika i nie za kazdym razem wchodzi mi dwójka czy jest to normalne czy musi coś sie dotrzeć jeszcze ?? ogólnie robiłem to w porządnym zakładzie, moze nie zmienili oleju?? ale chyba nie da sie wymieniac i nie zmienic oleju??

pozdro

a to juz tak jest, ze jak jest cos nie tak, to sobei czlowiek przypomina o klubie :tongue4:

cos namieszali w zewnetrznym ukladzie zmiany biegow - drazki, np ktorys niedokrecony, lub zle ustawili skrzynie biegow.

problemy sa w czasie jazdy czy na postoju? sprzeglo wcisniete, silnik wlaczony? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 18:44_________________________________________________skompaktowalem troche podwieszony post informacyjny. jest wiecej miejsca na biezace posty. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam panowie ....

ja mam sporo pracy ale to mnie akurat cieszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale mnie dawno nie było... :cool1:

mnie też ale siema :hi: :hi: :hi:

sciema :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobly z ranca[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 06:28_________________________________________________musze zawiezc mlodego na basen potem na zakupy i smigam do poznania po tesciowa :disgust: i smigam do mielna. a chce mi sie .......[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 06:29_________________________________________________licze ze chociaz droga bedzie w miare czysta bo mam juz dosc tych zasp :kwasny:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 06:32_________________________________________________wlasnie przyjechalem z zakupow i tu quwa zong jakies cos znow z nieba leci mgla opada czy cos :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________joł ziomale

co tam słychać u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...