Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide na piwo :naughty:

a kosztowałeś już? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rako ile dałeś za kurs na widlaka ?

Rako ile dałeś za kurs na widlaka ?

400 zł w 2 dni :naughty:

Na lewo?

Nieeee....normalnie wszystko na legalu :good:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:56_________________________________________________najpierw teoria w tym samym dniu tescik a na drugi dzien manewry na placu i jak wszystko siii zaliczysz to masz papiery w tym samym dniu :good:

No to muszę pomyśleć :mysli:

jakbyś sie zdeklarował to daj cynka ;) Wizytówke mam gościa ja teraz u niego robie kurs elektryczny 1 marca mam egzamin na Grobla w poznaniu.

Ok dzięki, jakby co odezwę sie :good: [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:06_________________________________________________spadam na :beer1: narka

Opublikowano

Wicek zapomnialem dodac ze po zaliczeniu kursu masz uprawnienia na wszystkie (elektryczne, spalinowe jak i gazowe) :good:

Opublikowano

Wicek zapomnialem dodac ze po zaliczeniu kursu masz uprawnienia na wszystkie (elektryczne, spalinowe jak i gazowe) :good:

no to tym bardziej będe musiał zrobic

Opublikowano

Wicek zapomnialem dodac ze po zaliczeniu kursu masz uprawnienia na wszystkie (elektryczne, spalinowe jak i gazowe) :good:

WITKA ZIOMY !

:hi:

robiłem jakiś miesiąc temu we Wrześni

zapłaciłem 420pln

łatwizna jest - na praktycznym musisz palety przewieść z punktu A do B i właściwie wrócić

Opublikowano

Wicek zapomnialem dodac ze po zaliczeniu kursu masz uprawnienia na wszystkie (elektryczne, spalinowe jak i gazowe) :good:

WITKA ZIOMY !

:hi:

powitac :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Fan cyknij mi na priva swój nr. gg bo mam sprawe małą do Ciebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

powitac :hi:

co tam panie słychać ?

kuwa ale sie naprodukowaliście - z pół godz. czytałem te poezje

Opublikowano

powitac :hi:

co tam panie słychać ?

kuwa ale sie naprodukowaliście - z pół godz. czytałem te poezje

a w porządeczku :good: :good: :good:
Opublikowano

siema łotry :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Fan cyknij mi na priva swój nr. gg bo mam sprawe małą do Ciebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

gg masz w profilu majster :wink4:

Opublikowano

bylem dzis na fancie z Młodzikiem bo byl w śremie :decayed:

Opublikowano

letem się wykąpać za dużo nie skrobcie :kox:

Opublikowano

dzis znow bylem na wycieczce rowerowej corsa :polew:

Opublikowano

dzis znow bylem na wycieczce rowerowej corsa :polew:

no no no to żeś poszedł na całego :polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

dzis znow bylem na wycieczce rowerowej corsa :polew:

no no no to żeś poszedł na całego :polew: :polew: :polew::tongue4:

ale jak na takie male g... to i tak ma mala epke 105km

Opublikowano

dzis znow bylem na wycieczce rowerowej corsa :polew:

no no no to żeś poszedł na całego :polew: :polew: :polew::tongue4:

ale jak na takie male g... to i tak ma mala epke 105km

a kiedy kolego b6 3.0 byna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

tylko troszke za lekkie jak na ta moc. bryka jak osiolek na jedynce :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:52_________________________________________________

dzis znow bylem na wycieczce rowerowej corsa :polew:

no no no to żeś poszedł na całego :polew: :polew: :polew::tongue4:

ten rower to mojej jest, bo mi bylo zal mojego zabrudzic jak jechalem do Mlodzika.

jak sie cos trafi to pozostaje kwestia przewalenia mojej baby :gwizdanie: :decayed:

ale jak na takie male g... to i tak ma mala epke 105km

a kiedy kolego b6 3.0 byna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

105 koni to tak jak brava mojego ojca....Ale nawet sie zbiera nie powiem.... :mysli:

Opublikowano

105 koni to tak jak brava mojego ojca....Ale nawet sie zbiera nie powiem.... :mysli:

tylko ze brava w porownaniu z corsa jest troszke otla :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:19_________________________________________________corsa jak na ten silnik ma mala niedowage :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.