Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: bry

cześć Marcin :hi: :hi:

jak tam :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spotujecie co tydzień, czy co 2 tygodnie??

Następną niedzielę mam wolną i może już ogarnę Adika żeby móc "Nas" przedstawić i się zjawię..

co 2 raczej... :wink4: ale ja akurat nie ustalam terminów ;)
Opublikowano

Spotujecie co tydzień, czy co 2 tygodnie??

Następną niedzielę mam wolną i może już ogarnę Adika żeby móc "Nas" przedstawić i się zjawię..

co dwa tygodnie zazwyczaj .... teraz spot będzie pewnie po świętach więc zapraszamy ...[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________termin ustalają wszyscy :)
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: bry

:hi:
Opublikowano

ja wracam coś koło 1.04 więc spocik 4.04 w niedziele mozna by zrobić

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: bry

cześć Marcin :hi: :hi:

jak tam :naughty:

dziękuje powoli do przodu :good:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________spocik liczny był dzisiaj :cool1:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________ :hi: :hi: FAN
Opublikowano

ja wracam coś koło 1.04 więc spocik 4.04 w niedziele mozna by zrobić

a to nie są święta akurat :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:59_________________________________________________raczej kameralny ... 10 aut :wink4:
Opublikowano

4.04 są świeta ale jak co to bede

:notworthy:

Opublikowano

4.04 są świeta ale jak co to bede

:notworthy:

ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie :naughty::decayed:
Opublikowano

10 aut to nie za wiele musze nastepnym razem podnieść frekwencje :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

4.04 są świeta ale jak co to bede

:notworthy:

ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie :naughty::decayed:

obojętne gdzie :naughty: :naughty:
Opublikowano

10 aut to nie za wiele musze nastepnym razem podnieść frekwencje :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

powiem Ci że może i dobrze że ten spot był w takiej kameralnej formie bo po ostatnich tak licznych w końcu można było z każdym sobie porozmawiać .... czasem takie spoty też muszą być .... lecz ostatecznie czym nas więcej tym lepiej :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

dobra spadam bo rano znowu w droge trzymta sie nara :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra spadam bo rano znowu w droge trzymta sie nara :hi: :hi: :hi: :hi:

trzymaj się :hi:

a gdzie robicie teraz ?

Opublikowano

10 aut to nie za wiele musze nastepnym razem podnieść frekwencje :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

4.04 są świeta ale jak co to bede

:notworthy:

ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie :naughty::decayed:

obojętne gdzie :naughty: :naughty:

w szamoni na rynku :kox:
Opublikowano

dobra spadam bo rano znowu w droge trzymta sie nara :hi: :hi: :hi: :hi:

trzymaj się :hi:

a gdzie robicie teraz ?

Kłodawa koło Gorzowa narazie
Opublikowano

Madans nastepnego razu nie będzie bo będe osobiście hehe :cool1:

A co do tego 4 to jak by była pogoda można gdzies na powietrzu np pod M1 :naughty:

Opublikowano

Madans nastepnego razu nie będzie bo będe osobiście hehe :cool1:

A co do tego 4 to jak by była pogoda można gdzies na powietrzu np pod M1 :naughty:

dobrze gada - polać mu :kox:

Opublikowano

dalej niczego innego nie było :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

dalej niczego innego nie było :gwizdanie: :cool1:

:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.