Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

sorry że talk póżno ale waliłem wq kanał z ojcem i sąsiadem :evil:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:02_________________________________________________Vario zapraszam ofkors zawwsze jakl będziesz w pobliżu [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:03_________________________________________________ide spać bo mi sie literrki podwójnnie widzie :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie: :naughty::kox::hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:07_________________________________________________ikonki były na chybił trafgił wieć cv nie mają znaczenmia strategicznego - aler długie słowo :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::cool1:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:10_________________________________________________ale ten przyciska w yślij widomość jest mały - ciezko trafic w niego :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:11_________________________________________________kuwa sam zse sobą gadam :polew: ide spać \

narson jak to piotras - blind mawwia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberczak :hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 07:22_________________________________________________

sorry że talk póżno ale waliłem wq kanał z ojcem i sąsiadem :evil:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:02_________________________________________________Vario zapraszam ofkors zawwsze jakl będziesz w pobliżu [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:03_________________________________________________ide spać bo mi sie literrki podwójnnie widzie :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie: :naughty::kox::hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:07_________________________________________________ikonki były na chybił trafgił wieć cv nie mają znaczenmia strategicznego - aler długie słowo :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::cool1:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:10_________________________________________________ale ten przyciska w yślij widomość jest mały - ciezko trafic w niego :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:11_________________________________________________kuwa sam zse sobą gadam :polew: ide spać \

narson jak to piotras - blind mawwia :cool1:

Maciek , łobuzo ale zes sie wczoraj rozmiekczyl :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

czesc malenctwo, co tam? :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 07:50_________________________________________________widze ze sie nikogo nie doczekam :no:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 08:15_________________________________________________ide na sniadanko i spidalam do pracy[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 08:15_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 08:16_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fan aleś urwał wczoraj :polew:

:gwizdanie:

ony wyskoczyli z propozycją - a wczoraj skończyłem motor składać do kupy po malowaniu i był powód :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:24_________________________________________________

siema :decayed:

:hi:

witamy na forum :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:24_________________________________________________

siema :decayed:

co taki ucieszony z życia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ony wyskoczyli z propozycją - a wczoraj skończyłem motor składać do kupy po malowaniu i był powód :naughty:

jak się chce to powód się zawsze znajdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co malowałeś? i dlaczego? :cool1: siakiś ślizg się wdarł? :mysli:

jak ją kupiłem była po małej przewrotce, przedni błotnik był przygotowany do malowania i wgniot był na zbiorniku mały, stwierdziłem przed zimą że rozbiorę i pomaluję tak dla oka żeby lepiej wyglądała.

lakier jmetalic z SUBARYNY teraz jest :kox:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:43_________________________________________________

:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam godnej uwagi A4ki do 14kPLN z klimą i elektryką przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoś to motocyklowy mistrz polski... automatami zajmuje się już od wielu lat i znam kilka osób które korzystały z jego usług...

cen nie ma niskich ale zna się na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoś to motocyklowy mistrz polski... automatami zajmuje się już od wielu lat i znam kilka osób które korzystały z jego usług...

cen nie ma niskich ale zna się na rzeczy

Sunday nie robił tam swojego zielonego cudaka przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...