Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Tydzień temu wsparłem skromnymi 200 zł Urząd Miasta w Nowym Tomyślu, wzamian za pocztówkę ze zdjęciem. Nie mniej jednak coś trzeba z tym począć i chyba najsensowniej jeździć przepisowo, przynajmniej w terenie zabudowanym. :wink:

Z ciekawostek "gospodarne" gminy muszą zakupić pokrowce na tablice informacyjne dot. info o postawieniu i funkcjonowaniu w danym miejscu fotoradaru. Te niebieskie z fotką i informacją na jakim odcinku dokonywany jest pomiar. W sytuacji kiedy dziadostwo typu Multanova nie siedzi w skrzynce pokrowiec winien być założony na znak. Cena 1szt. pokrowca oscyluje w granicach 1000,00zł, swoją drogą ciekawe kto to produkuje i jak układają się koszty produkcji 1szt. Ładna przebitka musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałeś wojthass ? mam bezbarwny, mogę komuś na próbę zrobić tablicę

Na MotoVision sprawdzali wszystkie mity znane na kiedyś tam .. chyba łącznie z powłoką z F117 Stealth .. i wszystko wyszło na mit ;)

więc szkoda chyba zachodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrobić strajk na ceny paliwa które w polsce zaczynają być coraz większe:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Tydzień temu wsparłem skromnymi 200 zł Urząd Miasta w Nowym Tomyślu, wzamian za pocztówkę ze zdjęciem. Nie mniej jednak coś trzeba z tym począć i chyba najsensowniej jeździć przepisowo, przynajmniej w terenie zabudowanym. :wink:

Z ciekawostek "gospodarne" gminy muszą zakupić pokrowce na tablice informacyjne dot. info o postawieniu i funkcjonowaniu w danym miejscu fotoradaru. Te niebieskie z fotką i informacją na jakim odcinku dokonywany jest pomiar. W sytuacji kiedy dziadostwo typu Multanova nie siedzi w skrzynce pokrowiec winien być założony na znak. Cena 1szt. pokrowca oscyluje w granicach 1000,00zł, swoją drogą ciekawe kto to produkuje i jak układają się koszty produkcji 1szt. Ładna przebitka musi być :wink:

U mnie jeden ziomek jeździ bez przedniej rejestracji i przekracza prędkość i zdjęcia nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przedniej, mi pstrykneli od tylca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z tyłu mogą sobie w d*pę wsadzić :hi:

Konstytucja na szczęście nas broni przed takimi rzeczami(nawet ostatnio mówili o tym w TV). Zdjęcia mogą być wykonywane tylko i wyłącznie w przód auta, oraz musi być widoczny kierowca. Inaczej zdjęcie powinno być od razu usunięte. Sam dostałem już kilka zdjęć w tył auta i jak mi je przysyłali odpisywałem, że jest to niezgodne z konstytucja etc, a w odpowiedzi dostałem, że postępowanie umorzono. Tak samo nie mamy obowiązku podawania kto prowadził auto, jeśli zdjęcie jest nie wyraźne, wtedy również sprawę powinni umorzyć. Dużo ludzi o tym niestety nie wie i przyznają się do fotek, a oni na takich niestety żerują. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Ty mi lepiej podaj dokładne namiary. art. gdzie tego szukać? Jeszcze złotówki nie poleciały, zatem z chęcią naskrobię kilka słów do UM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytam siorę, co ona tam dokładnie skrobie i napisze. Z tego, co wiem, to nie ma żadnego wzoru, tylko jest jakiś art. na który trzeba się powołać i tyle. Wróci z nart to od razu pytam :naughty:

Vario, prośba mała, podałbyś jeszcze raz namiary na Artura, który szlifuje szkło? Gdzieś numer zapodziałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario a masz tam u swojego magika rezystorki i diody żeby zrobić podświetlane klamki wewnętrzne ?

a te lampki w jakich granicach wahają sie $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

503315613

dziękuję :wink:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

rozumiem, że mogę się powołać na Bartka z VC? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario a masz tam u swojego magika rezystorki i diody żeby zrobić podświetlane klamki wewnętrzne ?

a te lampki w jakich granicach wahają sie $ ?

Rezystor węglowy 820 0hm, 30gr/10szt.

LED 3mm czerwona DIFF 20gr/szt.

Kabel podwójny 0,16mm 50gr/m

BLS-02 10gr.szt.

polecam jeszcze do podłączenia BL-T piny do podwójnego gniazda BLS-02 (bez lutowania i szybsza wymiana diody) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, pewnie, powołaj się na mnie

Arek, na 100% są rezystorki i ledy ale nie wiem ile to wsio by wyszło, trzeba podjechać do Poznania i dobrać co potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, pewnie, powołaj się na mnie

Arek, na 100% są rezystorki i ledy ale nie wiem ile to wsio by wyszło, trzeba podjechać do Poznania i dobrać co potrzeba

No to w razie co to podjedziemy czy mi kolega Mieciu załatwi :polew:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Przez przypadek znalazłem piosenkę o audi a4 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...