Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę jechać np 100km/h a radiowóz który mnie dogania jedzie już np 110-120km..

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale co wytłumaczyć??? to ze jedziesz 100 zamaist 60 a radiola doganie cie i tez samie lamie przepisy? o tóż nie koniecznie ponieważ podejmują interwencję polegającą na popełnionym wykroczeniu czyli twoim przekroczeniu prędkości w tym celu jest to dopuszczalne.

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Bo weż wyobraź sobie bzdurę, potrąca Cie samochód na drodze w mieście lub po za i ucieka 160 km/h to znaczy ze szkieły wtedy maja również przestrezgać przepisów goniac sprawcow?

Opublikowano

nie nie Qba, chodziło mi o coś innego :)

Jadę 100km/h, oni mnie dogadaniają jadąc 110-120km i mierzą przez z 100m prędkość ale swoją bo np jadą 10-20km/h szybciej odemnie więc dostaje większy mandat. Dobrze myślę ?

Opublikowano

Nie całkiem bo nie jadą za Tobą tylko 100 metrów a dłuższy odcinek, a mierzą na odcinku któryś kolejnych 100 metrach :) wiadomości sprawdzone z pierwszej ręki ;)

Opublikowano

powinno być tak że mierzą prędkość z jaką się zbliżają do mnie a potem odejmują to od swojej prędkości :)

Opublikowano
  • Autor
Jak sobota to muszę wcześniej wiedzieć na 100% bo normalnie jeszcze w soboty nie pracuję, dopiero jak będzie sezon

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Vario na dniach będę wiedział co i jak także dam cynka :wink:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Vario lub Grzesiu macie tam VAG ?

Opublikowano

vag-coma mam. vag-comandera nie. pozyczyłem i do mnie nie wrocił:( a nie pamietam komu

Opublikowano

Ja VAGa mam zamiar zakupić na dniach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
  • Autor
Ja VAGa mam zamiar zakupić na dniach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?

Opublikowano

Myślę, że tak

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
  • Autor
Myślę, że tak

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

no bo ja nie chce sam grzebać żeby nic nie rozwalić :facepalm:

A Pany macie jakiś sposób żeby IMO zaczął działać? Coś podobno z jakimś z pierścieniem mam:facepalm:

Opublikowano
Ja VAGa mam zamiar zakupić na dniach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?

do adaptacji przepustnicy nie jest nawet potrzebny vag.

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Myślę, że tak

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

no bo ja nie chce sam grzebać żeby nic nie rozwalić :facepalm:

A Pany macie jakiś sposób żeby IMO zaczął działać? Coś podobno z jakimś z pierścieniem mam:facepalm:

a teraz co niedziała?

zazwyczaj problemem immo w b5 jest kostka stacyjki.

Opublikowano
  • Autor

a teraz co niedziała?

zazwyczaj problemem immo w b5 jest kostka stacyjki.

teraz działa raz że odpale a dwa żę kilka razy musze wyłożyć i włożyć kluczyk:facepalm:

Opublikowano

doberek z wieczora :hi:

Opublikowano
:hi: jak tak oglądanie EL CLASIKO :drinks:
Opublikowano

koledzy, oficjalnie felgi ROTIFORM są dostępne u mnie, info na FB, zapraszam

Opublikowano
koledzy, oficjalnie felgi ROTIFORM są dostępne u mnie, info na FB, zapraszam

Wzór BLQ maszynowo polerowane jaka cena orientacyjnie, 18"-19"?? widzialem hammer takie dosiada :)

a tak pozatym :hi: wszystkim...

Opublikowano

Hammer ma nie oryginalne :whistling:

19'' x 9,5'' 6500 zł za komplet, 18'' x 8,5'' 5430 zł komplet, jeżeli odbiór w VC to nie ma kosztów wysyłki z UK i w PL :)

Opublikowano

ale i tak bagatela cena :) no, ale sa pieeekne :)

Opublikowano
  • Autor

Vario a te Wzór MIA maszynowo polerowane ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.