Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slo, wymień 1BV na amory o krótszym skoku, pewnie Cię buja jak na statku teraz

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Qbazulu, amortyzatory z 1BV, sprężyny nie

:) oponek na lato szukam 17" 215/225-45 macie coś, znacie, wiecie? :hi:

Opublikowano
slo, wymień 1BV na amory o krótszym skoku, pewnie Cię buja jak na statku teraz

nie jest źle, jest twardo ale powinno być twardziej.

Qbazulu, amortyzatory z 1BV, sprężyny nie

:) oponek na lato szukam 17" 215/225-45 macie coś, znacie, wiecie? :hi:

A mój father też w podobnie tylko profil 50, więc to samo pytanie zadaje co Qba :)

Opublikowano

co myślicie o poonach na lato goodyer f1 17" 235/45 nie za szerokie?

Opublikowano
  • Autor

:hi:siema

Opublikowano
Qba zależy jaka szerokość felgi, ale przy 17" obstawiam okolice 7-7,5 więc zrobi się nieładny balon

Jak już chcesz 235 to weź moje 19", zrobi się dobrą cenę i będzie si :naughty:

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/19-oryginalne-s-line-a8-d3-8-5j-x-19-et45-oznaczenie-4e0-601-025-n-242033/#post2970204

są piękne tylko nie na nasze dziurawe drogi :) na raty rozkładasz :banan:

Opublikowano

Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

Opublikowano
Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

320x288 zupełnie wystarczą - chyba że przybędzie mocy przynajmniej w okolicach 200KM. Wtedy można iść w S.
Opublikowano

Bartek, ile dałeś za swój zestaw co masz teraz ?

tzn za ile można go wyrwać ?

Opublikowano
są piękne tylko nie na nasze dziurawe drogi :) na raty rozkładasz :banan:

oj tam oj tam, to samo co na 17", przyjedź to założymy na próbę i się przekonasz :)

na raty, na łopatki, na co chcesz :decayed:

Opublikowano
Bartek, ile dałeś za swój zestaw co masz teraz ?
Nie pamiętam dokładnie - 2600 chyba.
Opublikowano

aha ;D nowe wszystko ?

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

za 2000 - 2500 poszukasz od kolegi devastation fajny zestawik od s4

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

używki oczywiście i bliżej tego drugiego pułapu cenowego :)

Opublikowano

witka.

wkoncu po robocie

w poniedziałek zamawiam flagi samochodowe 4 sztuki.

wielkopolska_1.jpg

jak by ktoś chiał to moge wiecej .

koszt około 20zł za sztuke.

Opublikowano
Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

320x288 zupełnie wystarczą - chyba że przybędzie mocy przynajmniej w okolicach 200KM. Wtedy można iść w S.

No własnie coś pod 220km bym musiał poszukać, rozwarzam własnie esowe albo jakieś brembo, bo nie powiem ze podobają mi się tarcze nawiercane :decayed:

Brembo bedzie ciezko zamontowac?

Opublikowano
  • Autor
Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

320x288 zupełnie wystarczą - chyba że przybędzie mocy przynajmniej w okolicach 200KM. Wtedy można iść w S.

Bartek gdzie nasza pocztówka ? :grin:

Stringi by SLO :polew:

MJYR8kt.jpg

Opublikowano

Wojtek, masz AWX czy AVF? sporą moc chcesz wykrzesać :)

Opublikowano

Awx :) Tak wiem, sprzegło... ;p Moc musi byc wieksza zeby do pakietu zewnetrzenego pasowało heheh :)

Ogolnie musze skombinowac naklejki jakies klubowe, bo pozbylem sie ramek i teraz mam cywila :/ Tylnia ramke usa chcialbym zrobic na zamowienie ale nie dostalem loga i czcionki od Hugo :/

Opublikowano

Ciekawe, ja jutro się umawiam na czipsa w ECU project. Zobaczymy co wypluje :) jak będzie 190 kucy to będę mega zadowolony :naughty:

Opublikowano

A co tam masz pod maska? Wiem ze fmica napewno;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.