Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hejka Panowie :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie lubie półsrodków :wink:

OK :)

pamiętaj, że nawet do 320 ... niewiele 16" wchodzi, a na S4 będzie jeszcze gorzej ;)

Opublikowano
Nie lubie półsrodków :wink:

OK :)

pamiętaj, że nawet do 320 ... niewiele 16" wchodzi, a na S4 będzie jeszcze gorzej ;)

:hi:

Pod hebel z S4 min 17" :wink:

Opublikowano
Nie lubie półsrodków :wink:

OK :)

pamiętaj, że nawet do 320 ... niewiele 16" wchodzi, a na S4 będzie jeszcze gorzej ;)

No wiem wlasnie, dlatego czekam na lato;) Ciekawe czy na wszystkie 17stki wejda;)

Slo jak tam program wgrany ?

Opublikowano
Marcin, masz wątek o swojej furze ? bo nie widzę :whistling: A bym obczaił co tam modzisz :)

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

-40/-45 sprezyny i amor 1BV. Ale coś mi się nie wydaje żeby to było to co kupowałem, bo coś za miękko..

Na wiosne muszę coś porezać żeby był ciut twardszy.

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany apt 21:23 ----------

Bart-s ma ciut wyżej a ma twardziej.

bedzie watek, caly czas nad tym pracuje...

pozatym Witam wszystkich...

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Nie lubie półsrodków :wink:

OK :)

pamiętaj, że nawet do 320 ... niewiele 16" wchodzi, a na S4 będzie jeszcze gorzej ;)

No wiem wlasnie, dlatego czekam na lato;) Ciekawe czy na wszystkie 17stki wejda;)

Slo jak tam program wgrany ?

on sie dopiero dzisiaj umawial... na wirusa...

Opublikowano

doberek z wieczorka :hi:

Opublikowano

A właśnie Pany jakieś spotkanko w niedzielę :eusathink:

Opublikowano

jak bym wjechał do KC to bym z wami mógł zrobić death rally albo stunt'a :whistling: ciekawe co by z A4ek zostało :whistling:

Opublikowano
A właśnie Pany jakieś spotkanko w niedzielę :eusathink:

zawitalbym... jak co :P

Opublikowano

witam:hi:w koncu weekend

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

jak bym wjechał do KC to bym z wami mógł zrobić death rally albo stunt'a :whistling: ciekawe co by z A4ek zostało :whistling:

cale szczeście z LPG zakaz wjazdu:decayed: bo z OOOO niewiele by został w starciu z f150

Opublikowano

:siema:

myślę, że Volvo też kiepsko by z tego wyszło :naughty:

Grzegorz, klosze wysłane, będą miedzy 7-14 dni :jerk:

Opublikowano
witka.

wkoncu po robocie

w poniedziałek zamawiam flagi samochodowe 4 sztuki.

http://s22.postimage.org/gvxa8aoe5/wielkopolska_1.jpg

jak by ktoś chiał to moge wiecej .

koszt około 20zł za sztuke.

nam zamów 2 szt. :decayed: pewnie na Bt sie przydadzą:wink:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

jak bym wjechał do KC to bym z wami mógł zrobić death rally albo stunt'a :whistling: ciekawe co by z A4ek zostało :whistling:

No nie zawsze duży wygrywał:decayed: można spota zrobić bez saleństw:wink:

Opublikowano
:siema:

myślę, że Volvo też kiepsko by z tego wyszło :naughty:

Grzegorz, klosze wysłane, będą miedzy 7-14 dni :jerk:

a jaka cena za klosz wyszła?

Opublikowano

a jaka cena za klosz wyszła?

jeszcze do końca nie wiadomo, ale miedzy 120-140, zależy jak twarde szkło będzie :decayed:

Opublikowano

z zycia wiem ze bankowo bedzie 140 :) jak juz cena od do ...

Opublikowano

wiem :kox:

Opublikowano

aczkolwiek kilka razy mialem cene w dolnym przedziale, ale to rzadkość :)

Opublikowano
:hi: ale dziś słoneczko daje :thumbup:
Opublikowano

a jaka cena za klosz wyszła?

jeszcze do końca nie wiadomo, ale miedzy 120-140, zależy jak twarde szkło będzie :decayed:

ale to cena za klosz tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.