Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem na Cultstyle i powiem wam, że mega dziwna

Wyklepane na Variofonie :)

Mega dziwna impreza czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do VagEventu, 2getAir i poznańskich z BDC to Cultstyle była najdziwniejsza, ludzie chyba bali się rozmawiać, podchodzić do stoiska itp. itd. No nie wiem, może w tamtych rejonach tak mają

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to się odbywało? może się bali, że zaraz po łapach będziesz lać jak będą dotykać fanty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku w wilczych Laskach pod Szczecinkiem. Wedle mnie w tym roku też było jakoś dziwnie słabo... w zeszłym roku było znacznie lepiej, ale to tylko moja opinia. Kurde, i znowu mnie spot ominął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za spocik :-) jak zwykle nie swoim autem:decayed: Ale A4 b6 była także jest si:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma jakieś doświadczenia lakierniczo-szpachlarskie ... szukam czegoś co można wykorzystać do uzupełnienia fragmentu dolnej listwy drzwiowej

parę miesięcy temu zahaczyłem o betonowy klomb i pora to ponaprawiać ....

jedną listwa miała na tyle małe przetarcie, że wystarczył papier

Druga ma na tyle głęboko drapnięte, że było by widać jakbym poleciał papierem ściernym

jakaś żywica czy inne cudactwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś znalazłem .. tylko nie wiem z czego są wykonane listwy, bo są jakieś przeciwskazania

Szpachlówka BUMPER FIX na tworzywa sztuczne - 0,2 kg

Szpachlówka BUMPER FIX - posiada bardzo dużą elastyczność i znakomitą przyczepność do większości tworzyw sztucznych (z wyjątkiem polietylenu i teflonu). Posiada również zadowalającą przyczepność do polipropylenu, umożliwiającą szpachlowanie nie zagruntowanej powierzchni. Opakowanie 0.2 kg, z utwardzaczem.

Stosowane podłoża:

- tworzywa sztuczne z wyłączeniem PE i PTFE,

- stal,

- stal ocynkowana,

- aluminium,

- podkłady akrylowe dwukomponentowe,

- stare powłoki lakierowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam z lakiernictwa liznąłem bo wujaszek miał swój zakład i za dzieciaka nie jedne wakacje spędziłem z papierem ściernym w łapie :grin: Jeśli chodzi o naprawianie plastików - typu zderzaki itp to wyglądało to mniej więcej w ten sposób: jeśli to były małe rysy itp to szedł szpachel - coś takiego jak podałeś. Jak już były pęknięcia itp to żywica aby trzymało i dopiero na to szpachel do gładkości.

PS: są też specjalne szpachlówki natryskowe na plastiki bo zwykła może odchodzić - ale to już pod kątem malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy dolne są do malowania. I są one z jakiegoś tworzywa lekko elastycznego,

gumowego. Nie jest to twardy plastik jak zderzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a Twój zderzak jest przystosowany do halogenów? do b5 kratki to koszt 20 plnów za sztukę nie wiem jak halogen, do mnie widziałem to około7-8 dych nowy kosztuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a Twój zderzak jest przystosowany do halogenów? do b5 kratki to koszt 20 plnów za sztukę nie wiem jak halogen, do mnie widziałem to około7-8 dych nowy kosztuję

nie jest ale będzie zrobiony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt halogenów to z deka większa impreza, same osłony plastikowe chodzą po od 70 pln`ów za szt., halogen za szt. też 70 zł. Do tego kratki po 30 zł i wychodzi komplet klamotów 340 pln`ów, wiązka, przełącznik do tego rzeźba :wink: Siema!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...