Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: melduję powrót z morza, z Wladka praktycznie 6 godzin jazdy... A gdyby nie cb to byłoby z 8 pewnie (10 km korka na A1 w Nowej Wsi :whistling:) Grzesiek daj znać jak jutro z czasem stoisk to podrzuce kółko :wink:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:D

Opublikowano

cały dzien jestem. wiec tel tylko ze jedziesz.

Opublikowano
Świadomie wstawiłeś auto z gniezna ? :grin: ,a tak poważnie to ciekawe jak był mocno, US,a przód już europa :wink:

Co z tego, że z Gniezna ? dla mnie może być nawet z Pleszewa, byle było ok i jakoś mocno nie walone.

Opublikowano

Tomek, ladnie wyglada ta a4, typowo dla mnie tez nie ma znaczenia skad suto , tylko sie liczy dany egzemplarz.

Naprawi mi ktos auto? :wink:Przywioze laweta:decayed:

Poki co nadal szukam zderzaka, juz mi chodzilo po glowie zeby wrocic do serii, graty dalej mam, wiec by pasowalo, i wtedy poszukac quatro:decayed:

Tylko przy tym tez bym potrzebowal pomocy:wink:

Opublikowano

mam znajomego blacharza w Swaju jak by co :whistling:

Opublikowano
jak maluję wnętrza lamp to chrom zciągam 400 wodnym ale na sucho. i potem 600 na mokro matowię powierzchnie.

po 240 zawsze zostaną rysy nieważne jak grubo będzie podkład.

Czyli muszę jeszcze to przetrzeć parę razy, trochę trzeba sie spocić przy tym :)

Opublikowano
  • Autor

Lechu (Lele) wszystkiego najlepszego :drinks::oklasky:

Opublikowano
jak maluję wnętrza lamp to chrom zciągam 400 wodnym ale na sucho. i potem 600 na mokro matowię powierzchnie.

po 240 zawsze zostaną rysy nieważne jak grubo będzie podkład.

Czyli muszę jeszcze to przetrzeć parę razy, trochę trzeba sie spocić przy tym :)

tak by wypadało.

Opublikowano
:hi: Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku ;)
Opublikowano
  • Autor
:hi: Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku ;)

No to forumowa popijawa ;) pojawimy się w orszaku ;D

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku ;)

No to forumowa popijawa ;) pojawimy się w orszaku ;D

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

eeee .... NO JA MYŚLĘ ;)

Opublikowano
  • Autor
:hi: Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku ;)

No to forumowa popijawa ;) pojawimy się w orszaku ;D

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

eeee .... NO JA MYŚLĘ ;)

wyślemy forumową delegację :grin:

Opublikowano

Qba jutro Ci nie pasuje tak koło 12 ? Mam zdjęcia o 9.30 kilka miejsc w Poznaniu i po tym jestem wolny.

Opublikowano
:hi: Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku ;)

No to forumowa popijawa ;) pojawimy się w orszaku ;D

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

eeee .... NO JA MYŚLĘ ;)

najwyższy stopień przymiotnika głupi nie będzie Ci obcy ... głupi , głupszy , żonaty :P

Opublikowano

haha rozmowa z koleżanką

- dostałeś foto na tel?

- tak

- wysłałam Ci audi z różowymi tymi no .. kołpakami

- haha to Arka mojego kumpla z klubu :D

- jak ją zobaczyłam to od razu fotke strzeliłam i wysłałam:P

Arek laseczki się oglądają za Tobą :D

SPY FOTO:

rqgjUT1.jpg

Opublikowano

nie ma foto

Opublikowano
haha rozmowa z koleżanką

- dostałeś foto na tel?

- tak

- wysłałam Ci audi z różowymi tymi no .. kołpakami

- haha to Arka mojego kumpla z klubu :D

- jak ją zobaczyłam to od razu fotke strzeliłam i wysłałam:P

Arek laseczki się oglądają za Tobą :D

SPY FOTO:

https://photos-2.dropbox.com/t/0/AAB92NaiwPxz3MKRts_EXV2vyzktqoesW9kX-f9SaGnsrg/12/13031077/jpeg/32x32/3/_/1/2/mms_img-899364715.jpg/TELpxe-W91EyEgtzvDkSYIuVWgGKHOJtdiUWALd3Qxk?size=2048x1536

Haha

No ale nie śmiać się, będzie zmieniał kolor :grin:

Opublikowano
  • Autor
haha rozmowa z koleżanką

- dostałeś foto na tel?

- tak

- wysłałam Ci audi z różowymi tymi no .. kołpakami

- haha to Arka mojego kumpla z klubu :D

- jak ją zobaczyłam to od razu fotke strzeliłam i wysłałam:P

Arek laseczki się oglądają za Tobą :D

SPY FOTO:

http://i.imgur.com/rqgjUT1.jpg

to nie różowe a malinowę :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.