Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kosa Arek :whistling: ja bym nie zmieniał koloru

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
kosa Arek :whistling: ja bym nie zmieniał koloru

zobaczysz w środę Vario :whistling:

Opublikowano

Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

takie kupiłem a na zimę idą do malowania :whistling:

Opublikowano
Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

takie kupiłem a na zimę idą do malowania :whistling:

zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać.

ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę?

Opublikowano
Qba jutro Ci nie pasuje tak koło 12 ? Mam zdjęcia o 9.30 kilka miejsc w Poznaniu i po tym jestem wolny.

między 7 a 15 jestem w Luboniu

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

co do koloru felg to facet rozróżnia 3 kolory: ciemny, jasny i pedalski (jak ktoś woli to ..ujowy)

Opublikowano
Qba jutro Ci nie pasuje tak koło 12 ? Mam zdjęcia o 9.30 kilka miejsc w Poznaniu i po tym jestem wolny.

między 7 a 15 jestem w Luboniu

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

co do koloru felg to facet rozróżnia 3 kolory: ciemny, jasny i pedalski (jak ktoś woli to ..ujowy)

podlecieć z umową ?

Opublikowano

podleć Luboń ul. Powstańców Wlkp. 42

Opublikowano

Łooosszz k**ew.... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

takie kupiłem a na zimę idą do malowania :whistling:

Kurrrrva na jaką zimę :facepalm:

Opublikowano

Siemka Bartas. jak tam rezane instalacji?:decayed:

bo ja czujnikow jeszcze nie zalozylem :decayed:

Opublikowano
Siemka Bartas. jak tam rezane instalacji?:decayed:

bo ja czujnikow jeszcze nie zalozylem :decayed:

Ehhh zgadnij... Ten tydzień nie ale zaraz po weekendzie się zabieramy (jak tylko wolne mi wpadnie czyli bodajże środa/czwartek). Potrzebujemy cały dzień.

Opublikowano

Arek... tak na powaznie moze zostac :) taki moze lalusiowaty kolor ale przynajmniej sie laseczki oglafaja :wink:

Opublikowano

Arek zdejmuj te felgi i załóż słoneczka bo jak już mi koleżanki wysyłają foty Twojego wozu to jest źle :polew:

Opublikowano
Siemka Bartas. jak tam rezane instalacji?:decayed:

bo ja czujnikow jeszcze nie zalozylem :decayed:

Ehhh zgadnij... Ten tydzień nie ale zaraz po weekendzie się zabieramy (jak tylko wolne mi wpadnie czyli bodajże środa/czwartek). Potrzebujemy cały dzień.

Damy rade. tylko skad caly dzien wytrzasnac. :decayed:

Opublikowano
Siemka Bartas. jak tam rezane instalacji?:decayed:

bo ja czujnikow jeszcze nie zalozylem :decayed:

Ehhh zgadnij... Ten tydzień nie ale zaraz po weekendzie się zabieramy (jak tylko wolne mi wpadnie czyli bodajże środa/czwartek). Potrzebujemy cały dzień.

Damy rade. tylko skad caly dzien wytrzasnac. :decayed:

Zostawisz auto najwyżej ;) Albo u Vario się zgramy jakoś...

Opublikowano

31.08 sobota. tu moge miec woly caly dzien...

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Zostawie :) ale Twoim wracam :)

Opublikowano
  • Autor
Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

takie kupiłem a na zimę idą do malowania :whistling:

zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać.

ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę?

Nie. Pisał mi ze z Toba coś ogarniemy wspólnie ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Opublikowano
Przeciez od razu w:decayed:idac ... M:decayed:ęski kolor...:decayed:

takie kupiłem a na zimę idą do malowania :whistling:

zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać.

ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę?

Nie. Pisał mi ze z Toba coś ogarniemy wspólnie ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

U Vario będziemy grzebać - o terminie zostaniesz poinformowany :decayed:

Opublikowano

Doberek:hi:

Efekt wczorajszej pracy, wzniosłem się na wyżyny:) /Jeszcze tą dużą rolke i pasek bede musiał zmienić bo dostały..

out.php?i=593504_img-0975-1-.jpg

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.