SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Arkadiush

Tajemniczo piszesz :wink: Trzebaby zadzwonić, koleś był kumaty, u mnie sie wszystko ładnie trzyma cały czas :naughty:

• Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Madas

• nike21

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

no wybacz :wink: zadzwonie i podam hasło: "Audi A4 Klub Polska" :grin:

na bank bedzie pamiętał... :kox:

Piechol właśnie, wogóle się nie znam na tym . . daj jakieś porady

no wybacz :wink: zadzwonie i podam hasło: "Audi A4 Klub Polska" :grin:

na bank bedzie pamiętał... :kox:

powołam się na Wojtka ze Ślesina mieszkającego w Poznaniu :grin:

2.0 FSI nie nadaje sie chyba do gazu prawda?

slo ta jest fajna ale przebieg :facepalm:

Audi A3 2.0 TDI Sportback DSG S-tronic Ambition "Voll als Kombi in Spillern

wszystkie ładnie wyglądają...stan foteli trochę słaby...ale przy takim realnym przebiegu to nie dziwne

z tą kierą to wiesz co kto lubi...moim zdaniem kierowca powinien mieć czapkę kapitana:grin:

czyli zakładasz taką w niedziele ?:kox:

Slo widać, że ciągnie Cię do problemów z silnikami :decayed: żadnego 2.0 TDI, nie mówiąc o 2.0 TFSI, FSI. Ja bym omijał szerokim łukiem. Może część ludzi się nie zgodzi z tą opinią, ale po co tworzyć sobie problemy od 0? Jak do bezproblemowej jazdy, wiecznie nie pakując hajsu w naprawy to niestety nadal, stare, sprawdzone 1.8T, 1.9 TDI. Kup zdrowego, porób pod siebie i śmigaj. Nie szukaj udziwnień. O 2.0 TFSI możesz dużo poczytać na a5klub.pl.

2.0 TFSI brały tyle samo oleju co paliwa dopiero w b8 w a3 są chyba te same silniki co w b7.

Miedzik, bedzie dokladal pewnie ic- ka i mu przeszkadza plastikowa pompa na dole :wink:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Albo mu to poprostu nawala, w tym roczniku to juz weze pekaja i tylko bledy na fisie wali..

No dokładnie coś się pierdzieli pompa. Czasami słychać jak by odrzutowiec startował ;-) i mam wrażenie, że to przez to całe ustrojstwo mam problem z porannym odpalaniem - zwłaszcza jak na dworze jest trochę chłodniej rano.