Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież Pauli nie było przez cały czaas :decayed:

ciekawe skad Ty to wiesz? :cool1: Bartek slyszysz? :mysli:

dobra wiem że teraz szydera pójdzi egdzie i zzkim była Paula ale już serio lece

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

no wlasnie nie wiem o co chodzi :mysli: wypijesz piwo z kolega to od razu ze balowanko... gadasz jak moja stara :tongue4:

piwo - czy 6piw 3 teqile, 4 x50ml czystej, 2mohito i 4 jegamaistry

bez różnicy

ciekawe jak Tys to wszystko spamietal? :mysli: chyba ze Paula Ci rano przypomniala :naughty: :naughty:

szczerze to z pierwszego dnia nie pamiętam dokładnie ile wypiliśmy(tak mniej więcej) ale z drugiego już tak

bo nazajutrz zawsze jest lepiej a wszyscy sie tak boja od klina dzien zaczynac :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę :sick3:

Opublikowano

Nikuś można powiedzieć że ja Unie europejską zakładałem :gwizdanie:

:good: :good:

przecież Pauli nie było przez cały czaas :decayed:

ciekawe skad Ty to wiesz? :cool1: Bartek slyszysz? :mysli:

dobra wiem że teraz szydera pójdzi egdzie i zzkim była Paula ale już serio lece

zaraz tam szydera

to dobranoc :hi:

ja tez zaraz spadam spac bo rano nie wstane :kwasny:

Opublikowano

i ja też uciekam powoli :cool1:

Opublikowano

ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę :sick3:

mi te mlodziencze czasy nareszcie juz minely :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę :sick3:

mi te mlodziencze czasy nareszcie juz minely :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co teraz stary jesteś :naughty:

Opublikowano

ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę :sick3:

mi te mlodziencze czasy nareszcie juz minely :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co teraz stary jesteś :naughty:

no wiesz, lata leca :gwizdanie: w krzyzu lupie, w stawach strzyka, starosc nie radosc :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to co ja mam powiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

no to co ja mam powiedzieć :gwizdanie:

przeciez mlody byczek jestes :wink4:

Opublikowano

no to co ja mam powiedzieć :gwizdanie:

przeciez mlody byczek jestes :wink4:

w sumie tak :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

lece juz spac Adamie :) dobrej nocy zycze i do juterka

widzimy sie wieczorkiem w Kinepolis :good:

Opublikowano

do juterka :hi:

Opublikowano

powitac :hi:

Opublikowano

elo ziomy[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 07:59_________________________________________________wczoraj poszedłem wcześnie spać ....powiem wam dlaczego :naughty: :naughty: :naughty::cool1:

Jessica_Alba.gif

...jej nie mógłbym odmówić :decayed:

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

witka :hi:

Opublikowano

witka :hi:

co pewnie czytałeś zaległości co ? jak za starych czasów :naughty:

Opublikowano

witka :hi:

co pewnie czytałeś zaległości co ? jak za starych czasów :naughty:

aż sam nie mogłem uwierzyć :shocked::naughty:

Opublikowano

a widzisz tak się złozyło że kilka osób odpuściło imprezowanie i postanowiło posiedzieć na forum :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.