Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie spadam ja lece

tylko nie zalec za daleko :cool1:

do Zaka :mysli::decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty:

Ty nie mrygaj tylko szykuj się na zlot :naughty:

Opublikowano

Masuj watrobe..? :wink4:

Opublikowano

Masuj watrobe..? :wink4:

no cosik w tym stylu .... :)

Opublikowano

ja nie spadam ja lece

tylko nie zalec za daleko :cool1:

do Zaka :mysli::decayed::naughty:

dwa razy mi nie mow :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

nie raczej nie... ja jutro o 6 wstaje :gwizdanie:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

a to przepraszam pomyliłem forum :kox:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

no wlasnie nie wiem o co chodzi :mysli: wypijesz piwo z kolega to od razu ze balowanko... gadasz jak moja stara :tongue4:

Opublikowano

że co ...że niby ja gadam jak Twoja mamcia :mysli:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

a to przepraszam pomyliłem forum :kox:

no wlasnie, slyszalem ze Ty jestes z .eu :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:04_________________________________________________

że co ...że niby ja gadam jak Twoja mamcia :mysli:

a tak se napisalem... od niej tez non stop slysze ze tylko chleje i baluje i nic nie robie :mysli: :mysli:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

no wlasnie nie wiem o co chodzi :mysli: wypijesz piwo z kolega to od razu ze balowanko... gadasz jak moja stara :tongue4:

piwo - czy 6piw 3 teqile, 4 x50ml czystej, 2mohito i 4 jegamaistry

bez różnicy

Opublikowano

no tak z europejskiej uni :polew:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

no wlasnie nie wiem o co chodzi :mysli: wypijesz piwo z kolega to od razu ze balowanko... gadasz jak moja stara :tongue4:

piwo - czy 6piw 3 teqile, 4 x50ml czystej, 2mohito i 4 jegamaistry

bez różnicy

ciekawe jak Tys to wszystko spamietal? :mysli: chyba ze Paula Ci rano przypomniala :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:07_________________________________________________

no tak z europejskiej uni :polew:

Madas europejczyk... prosze prosze :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

przecież Pauli nie było przez cały czaas :decayed:

Opublikowano

co Wy znou dzisiaj balowanko ??

no co Ty - my i balowanko :mysli:

pierwsze słyszę a Ty Nikuś????

no wlasnie nie wiem o co chodzi :mysli: wypijesz piwo z kolega to od razu ze balowanko... gadasz jak moja stara :tongue4:

piwo - czy 6piw 3 teqile, 4 x50ml czystej, 2mohito i 4 jegamaistry

bez różnicy

ciekawe jak Tys to wszystko spamietal? :mysli: chyba ze Paula Ci rano przypomniala :naughty: :naughty:

szczerze to z pierwszego dnia nie pamiętam dokładnie ile wypiliśmy(tak mniej więcej) ale z drugiego już tak

Opublikowano

przecież Pauli nie było przez cały czaas :decayed:

ciekawe skad Ty to wiesz? :cool1: Bartek slyszysz? :mysli:

Opublikowano

przecież Pauli nie było przez cały czaas :decayed:

pierwszego dnia do 11 w nocy a drugiego do końca byla

Opublikowano

Nikuś można powiedzieć że ja Unie europejską zakładałem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.