Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja właśnie po obiedzie jestem ....pierogi z kapustą i grzybami z cebulką :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja właśnie po obiedzie jestem ....pierogi z kapustą i grzybami z cebulką :kox: :kox:

to po smacznym :)

Opublikowano

no bardzo ... nie będę wspominał już koxa z KFC co nam niespodziankę zrobiliście w piątek :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 13:59_________________________________________________nic trza na spacer iść ....bo ile to można w chacie siedzieć :evil:

Opublikowano

szkoda ze z dzisiejszej imprezy nici... musze w takim razie cos zorganizowac na wieczor :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda ze z dzisiejszej imprezy nici... musze w takim razie cos zorganizowac na wieczor :gwizdanie:

no ale jutro jest ta imprezka gokartowa ....

GOKARTY JUTRO O 18.30

Opublikowano

no widzialem, czytalem :)

Opublikowano

a gdzie to widziałeś :mysli:

Opublikowano

:hi:

daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: :decayed:

to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... :naughty: bo za dużo tu nie pisze się ostatnio :wink4:

a w ogóle to siemka Adas :hi:

Opublikowano

:hi:

daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: :decayed:

to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... :naughty: bo za dużo tu nie pisze się ostatnio :wink4:

a w ogóle to siemka Adas :hi:

to tez chce przekupic :decayed:

oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial :polew:

Opublikowano

no nie mam tak lekko dostaje najwięcej ten który najwięcej postów pyknie :naughty::evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:13_________________________________________________ale to w całej polszy cisza na wątkach jest ..... :cool1:

Opublikowano

a kamera albo aparat bedzie na skokach spadochronowych ? :naughty:

Opublikowano

a kamera albo aparat bedzie na skokach spadochronowych ? :naughty:

ktos na pewno będzie filmował a zdjęcia to bankowo ......

Opublikowano

a gdzie to widziałeś :mysli:

na poprzedniej stronie Kuredu pisal :wink4:

:hi:

daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: :decayed:

to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... :naughty: bo za dużo tu nie pisze się ostatnio :wink4:

a w ogóle to siemka Adas :hi:

to tez chce przekupic :decayed:

oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial :polew:

to jest normalna niesprawiedliwosc :disgust:

Opublikowano

a gdzie to widziałeś :mysli:

na poprzedniej stronie Kuredu pisal :wink4:

:hi:

daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: :decayed:

to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... :naughty: bo za dużo tu nie pisze się ostatnio :wink4:

a w ogóle to siemka Adas :hi:

to tez chce przekupic :decayed:

oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial :polew:

to jest normalna niesprawiedliwosc :disgust:

no juz cacy Nikus :notworthy:

Opublikowano

Nikuś nie złość się bo złość urodzie szkodzi :tongue4:

Opublikowano

cacy? to kopsnij krate browca :decayed:

Opublikowano

cacy? to kopsnij krate browca :decayed:

ciekawe jak ma to zrobić ...chyba poleconym wyśle :polew:

Opublikowano

cacy? to kopsnij krate browca :decayed:

:polew:

Opublikowano

cacy? to kopsnij krate browca :decayed:

:polew:

Ty lepiej na poczte śmigaj z kratą piwa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.