Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostałem

działamy :naughty:

to czekam na wersje zwrotna i mysle ze bedziemy drukowac :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:51_________________________________________________tylko pamietaj o tym super mocnym kleju...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a jest cos w ta niedziele ? jakis gril czy cus ? :gwizdanie:

:gwizdanie: :mysli:

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:16_________________________________________________a o jakim projekcie mowicie ? :naughty:

Opublikowano

Pany a jest cos w ta niedziele ? jakis gril czy cus ? :gwizdanie:

W piątek możecie podjechać na grila do nas. :decayed:

Opublikowano

Pany a jest cos w ta niedziele ? jakis gril czy cus ? :gwizdanie:

W piątek możecie podjechać na grila do nas. :decayed:

my sie pocimy w niedziele :decayed:

Opublikowano

JEST W TA NIEDZIELE JAKIS SPOCIK GDZIES ?

:cool1:

Opublikowano

Nikus co z tym projektem :mysli:

poszedl :wink4:

jakim projektem ?

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:58_________________________________________________no właśnie coś w niedziele jest bo nie wiem :mysli:

Opublikowano

jakim projektem ?

robimy taki szacher macher :gwizdanie:

Opublikowano

jakim projektem ?

robimy taki szacher macher :gwizdanie:

:polew: :polew: fajna nazwa :kox:

Opublikowano

co do spota - dla mnie niedziela pod M1 byłaby ok :naughty:

Opublikowano

zrobimy grila pod M1 ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja w niedzielę jestem w chacie więc mogę wpaść na spota :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________

JEST W TA NIEDZIELE JAKIS SPOCIK GDZIES ?

:cool1:

Adas a może na gokarty w poniedziałek wpadniesz :naughty:

Opublikowano

moze jakis maly grill gdzies ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

moze jakis maly grill gdzies ? :naughty: :naughty:

jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie :mysli:

Opublikowano

moze jakis maly grill gdzies ? :naughty: :naughty:

jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie :mysli:

jakis kawalek ziemi w pzn lub pod i mozna robic, Ja nie znam tamtej okolicy :mysli:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:28_________________________________________________a sluchal ktos pogody na weekend ?

Opublikowano

co do spota to mozna by objechac te miejsca z propozycji i zobaczyc gdzie jest fajnie...

mnie kumpel wyciaga jutro nad morze, wyjazd wczesnie rano powrot wieczorem... :gwizdanie:

Opublikowano

ponoć ma być kiepska pogoda :kwasny:

Opublikowano

ponoć ma być kiepska pogoda :kwasny:

a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?

Opublikowano

zobaczymy... Adas co podeslales w strefie smiechu ze tak pojechali?

Opublikowano

ponoć ma być kiepska pogoda :kwasny:

a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?

nie wiem czy w KC nam pozwolą na tym paarkingu podziemnym zrobić grila .... można zapytać :mysli:

Opublikowano

ponoć ma być kiepska pogoda :kwasny:

a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?

mam dzialke :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.