Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wieczór to dopiero za kilka godzin bedzie :tongue4

u mnie już się chmurzy i jest ciemnawo :cool1:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:41_________________________________________________

:hi: Patryk

:hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:41_________________________________________________i cio tam w szerokim świecie :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:42_________________________________________________Madas :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________Nikuś :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Kuredu :hi:

Aha widzę że tylko święci się tutaj liczą :oklaski: :oklaski: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :rant: :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

duluki :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo to będę szukał lapka jako vaga i przeglądarki do neta :>

jak tylko do tych dwoch rzeczy to wystarczy Ci najprostszy laptop... ja szukalem szybkiego procka dwu rdzeniowego i dobrej grafiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomson nie porównuj jazdy Punto MKII VAN 55 PS do jazdy B6 Avant :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:41_________________________________________________siemka Fan i Nikuś :cool1:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:41_________________________________________________

duluki :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::wink4:

i to mi się podoba w końcu jestem żółty :polew: :polew: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i witam Ciebie Patryk :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: co ja ku*rwa robię???[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:44_________________________________________________

:hi::)

Adam a Ty od Bartka się uczysz czy co z tym ..... :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ooo następny :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se do latania po necie :kox:

Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________aaaaa dzindobry dźentelmeni i tobie duluki :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________

:hi:

ooo następny :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek

mnie pracowicie minął - auto umyłem :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj z Trzcianki do Poznania na Piatkowo dojechalem w 45 min :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se do latania po necie :kox:

Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________aaaaa dzindobry dźentelmeni i tobie duluki :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________

:hi:

ooo następny :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek

mnie pracowicie minął - auto umyłem :decayed::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moje też możesz umyć ,a jak Ci będzie mało to mam jeszcze żony auto do umycia :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se do latania po necie :kox:

Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________aaaaa dzindobry dźentelmeni i tobie duluki :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________

:hi:

ooo następny :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek

mnie pracowicie minął - auto umyłem :decayed::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moje też możesz umyć ,a jak Ci będzie mało to mam jeszcze żony auto do umycia :polew: :polew: :polew:

żona do mycia :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj z Trzcianki do Poznania na Piatkowo dojechalem w 45 min :naughty:

a później mówią o takich co A4 jeżdzą z nadmierną prędkością PIRAT DROGOWY :a4fan: :a4fan: :oklaski: :oklaski: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:55_________________________________________________

żona do mycia :mysli::decayed:

Wiesz co Fan sprawy techniczne zostawię dla siebie,lubię nieraz tam i ówdzie pogrzebać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________a TY szoszonie co podglądasz?? :polew: :polew:tak tak do ciebie piszę IVE :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se do latania po necie :kox:

Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła :naughty:

ahaaaa :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branoc idę zonie złożyć życzenia imieninowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:,ale tak troszkę :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:i z pozdrowieniami od :a4fan::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________Narka ściemole do jutra :notworthy: :notworthy: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla::oops::rtfm:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________a może My sobie zorganizujemy Wielkopolskiego Zlota tak na koniec wakacji?? to jest temat dla FIOLETOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja byłem na myjce z żoną i rundkę po mieście zrobili my :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...