Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle nawalało :)

Vario a Ty powinieneś zostać głównym synoptykiem kraju :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 21:14_________________________________________________

Nieźle nawalało :)

no nieźle :naughty:

Do Bartsa jedziecie mam nadzieję :gwizdanie:

no bo jak nie to ja też nie jadę :thumbdown:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sciane mi zalalo :kwasny:

Opublikowano

sciane mi zalalo :kwasny:

jak Ci zalało :mysli: przeciekła czy zapomniałeś okna zamknąć ?

Opublikowano

sciane mi zalalo :kwasny:

jak Ci zalało :mysli: przeciekła czy zapomniałeś okna zamknąć ?

przecieka

Opublikowano

Nie wiem czy damy radę po za tym laski będą na 99% w skoju

Opublikowano

sciane mi zalalo :kwasny:

jak Ci zalało :mysli: przeciekła czy zapomniałeś okna zamknąć ?

przecieka

:hi: SIEMA wszystkim !! Tobie przecieka ściana a mi przeciekł portwel o całe 800 zł !!!!!!!! - zawieszenie sie skończyło :wallbash:
Opublikowano

a Ja na rowerze bylem akurat a tu taka wichura :shocked:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________na szczescie schowalem sie w lokalu :decayed:

pol drzewa polecialo zaraz obok :mysli:

dobrze ze auta tam nie mialem

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: siema nareszcie po 5 dniach mam z powroten internet po awarii :good:
Opublikowano

Wichura ???? :shocked:

no u Mnie to mega wichura byla, pelno drzew lezacych w miescie :shocked:

co ulica to pelno strazakow, usuwajacych drzewa z ulic :shocked:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:09_________________________________________________ale padniety jestem dzis, w pracy bylem od 6 do 19, pozniej od razu na rower.. :kox:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________i jutro znow wstaje o 5:30 :kox:

Opublikowano

ale kiedy ten grill u Bart-Sa? teraz w sobote czy za tydzien? :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: siema i znowu do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 04:55_________________________________________________

ale kiedy ten grill u Bart-Sa? teraz w sobote czy za tydzien? :mysli:

za tydzień :cool1::notworthy::good:
Opublikowano
:hi: WSTAWAĆ! WSTAWAĆ ! SŁONECZKO ZA OKNEM :decayed::good:
Opublikowano

cześć Malutka :hi:

Opublikowano

Bedzie dziś piknie na dworzu co nie?? :cool1:

Opublikowano

siemka :hi:

dopije kawe i jade zmieniac klocki z tylu bo juz mi dzwoni blacha od tygodnia :decayed:

Opublikowano

dobly :hi:, nareszcie swiat widac :shocked:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 07:55_________________________________________________wczoraj podczas tej nawalnicy mialem przyjemnosc wracac z basenu :shocked:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 07:57_________________________________________________masakra, ja nie widzialem gdzie jade. widok z przeciwka jadacego auta to raczej przypominalo amfibie[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 07:59_________________________________________________a jak wygladalo w Poznaniu?

Opublikowano

cześć :hi:

W Poznaniu nie było aż tak tragicznie :)

Opublikowano

ja burze przespalem :naughty:

Opublikowano

ja burze przespalem :naughty:

no tak po jedzonku Ilonki to sobie przysnąłeś :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.