Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

A to elegancko u mnie też (Adaś wiesz o co chodzi )

powaga ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się brać teraz znowu do roboty :cool1:

życzę żeby wszystko było idealnie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może znowu po kilkanaście stron będziemy pykać po tych wczasach :evil:

myślę że na pewno :naughty: poczekaj niech wiara wróci po wakacjach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszej "kłótni" :cool1:

to mi zrobił fotkę policjant daleko od domu

27 grudnia

po blisko miesiącu odczytali te fotki (więc nie było szans na normalny mandat)

po kolejnych dwóch miesiącach ustalili kto jest właścicielem (auto służbowe, siedziba firmy zmieniona, auto nie przerejstrowane, oddział w Poznaniu a siedziba w 100licy )

w połowie marca przyznałem że to ja wtedy przygotowali papiery z Opoczna i przysłali do mojego dzielnicowego

z tym umawiałem się przez miesiąc .. bo albo dostał wezwanie na interwencję albo ja wyjechałem .. w końcu wypełniliśmy taki formularz 4ro stronicowy i wysłali wszystko do sądu w Opocznie i tak dostałem wyrok w dniu imienin na początku czerwca :)

Dzielinicowy od razu powiedział daje minimum ile się da i przeklinał fotoradary na czym świat stoi, bo nic z tego nie mają tylko papierów tony do pisania.

Fotkę zrobili w Burdzewicach cz jakoś tak (Kuredu będzie znał wieś) taka trochę rozwleczona ... 3 miesiące później wycieli im tam krzaki i od 3 lat nie widziałem nigdy więcej radiowozu.

Wszystko dla 200 czy 300PLN .. więcej teraz trzymanie mojej teczki będzie kosztowało .. bo się niezła uzbierała - pisma do KRSu , do siedzimy, potwierdzenia niedoręczenia itd :)

A jakby był od razu mandacik to bym zapłacił i po krzyku i tak się przyznałem i tak ... w Szwajcari za przekroczenie o 6km jest chyba 300CHF i kwoty rosną wykładniczo :)

Do tego można mieć wizytę u psychologa, bo jak stoi 50km/h a Ty zapierdzielasz 120km/h to musi coś być nie tak z głową .. albo ślepy :) - tak czy owak to jakiś lekarz powinien zerknąć na pacjenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa z tymi fotografami, też ich przeklinam, teraz smigam bez CB więc mam większe ryzyko suszarki tak jak ostatnio praktycznie pod domem no i fotografy przenośne bo przed stacjonarnymi zwalniam prewencyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja CB nie używam prawie w ogóle jedynie jak na trasę jadę a i to też nie zawsze bo zdarza mi się zapomnieć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema poznaniaki :wink4:

Muszę zapodać małego spama - pytanie do użytkowników kart pre-paid - nie chce ktoś za 75% ceny doładować sobie konta:

Heyah 4x50 zł

Orange 4x50 zł lub 2x100 zł + 10 zł

Play 7x30 zł

Sami Swoi 5x40 zł

Simplus 2x100 zł lub 7x30 zł lub 4x50 zł

Tak Tak 1x150 zł lub 8x25 zł lub 4x50 zł

Muszę wykorzystać punkty, a szkoda żeby przepadły więc może ktoś by skorzystał :kox:

Ja się piszę na Heyah 50 x 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny, Panie i Pany .. poszukuję sklepu/zakładu gdzie kupię uchwyty/rączki czy jak to tam zwał do różnych walizek/toreb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM 6.WRZESIEN 2009r na spot lubuski! bedzie raczej duzo aut. wiec mozecie dolaczyc

16:00 parking pod carrefourem w zielonej gorze ( warto wpasc... wkoncu w zielonej gorze bedzie winobranie )

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.0.html;msg1061922#new

bedzie duzo audi a4/a3/tt/a6/a8

ale w wiekszosci a4/a3 :)

zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...