Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

M jesteś gangsterem?? :mysli::cool1:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:57_________________________________________________w 2min real 2 : 0 masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

bo więcej my tu kobitek nie mamy :confused4:

wiecej tutaj nie zaglada :confused4:

to wpuść ilonke niech coś napisze :naughty:

Ilona ma dzisiaj nocke :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:37_________________________________________________Adas fure widze przerejestrowales? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi wpisz w google funky text albo text generator

Tomek spóźniony do roboty byłem a musiałem do BPHu jechać, następnym razem, generalnie teraz codziennie w Kaliszu jestem, nie licząc tego piątku więc na Statoil do Chińczyka można skoczyć :)

Idę w kimono bo jakiś padnięty jestem - narqa wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nawet nie zauważyłem :mysli::naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:05_________________________________________________o chyba walnąłem 50 tys post :evil:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:06_________________________________________________w sumie tak wypadało na mnie co nie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive nie kasuj postów swoich bo i tak mogę za chwilę Ci wykasować :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:07_________________________________________________ale niech będzie ..... ja wiem że udało mi się trafić i zupełnie przypadkowo bo przeczytałem że jeszcze 3 posty a tu pach 50000 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive nie kasuj postów swoich bo i tak mogę za chwilę Ci wykasować :naughty:

nie chwal się , że możesz więcej :cool1::przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive nie kasuj postów swoich bo i tak mogę za chwilę Ci wykasować :naughty:

nie chwal się , że możesz więcej :cool1::przebiegly:

żartowałem z tym kasowaniem .... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nawet nie zauważyłem :mysli::naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:05_________________________________________________o chyba walnąłem 50 tys post :evil:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:06_________________________________________________w sumie tak wypadało na mnie co nie :naughty: :naughty: :naughty:

ciekawe czy kiedyś dobijemy do 500.000 :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze pewnie tak :mysli: myślę że tak za ok 6-7 lat :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________spadam spać ... narka Tom :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: doberek z rana[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 07:42_________________________________________________wstawac spiochy :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Piotrek :hi:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:18_________________________________________________literek kawy już jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Piotrek :hi:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:18_________________________________________________literek kawy już jest??

[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:18_________________________________________________http://yourgen.com/temp-images/4/900/other-weed-125437816196061.gif

czesc Jarek , zostalo juz tylko pol literka :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:24_________________________________________________starcz na caly dzien taka daweczka koffeiny :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:25_________________________________________________zaraz bede musial wszamac jakies sniadanko :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c156c30d49564e038c7942f753fedbf6.0.gif[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:30_________________________________________________ja też kończę kawę i trzeba coś zszamać narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz po sniadanku, pora szykowac sie do robotyy :disgust:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 09:09_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze, spadam do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...