Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

no i czasem przy imprezce się przydaje żeby kochana żonka zawiozła do domku :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: :hi:

siemanko :hi:

Opublikowano

Niech mi ktoś powie jak mam zrobić żeby mieć tą małą fotkę na swoim profilku??

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: :hi:

siemanko :hi:

jak tam po weekendzie[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:09_________________________________________________

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

Cześć Agatko :hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:10_________________________________________________Widze ze Agaty już nie ma szkoda ;([br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:13_________________________________________________

Niech mi ktoś powie jak mam zrobić żeby mieć tą małą fotkę na swoim profilku??

z checia bym ci pomogla ale jestem od nie dawna i jeszcze nie robilam tego :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________

Witam wszystkich :hi: :hi:

siemanko :hi:

jak tam Juleczka, piekna pogoda wiec na pewno korzystacie ze słoneczka na dworze :) :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

Juleczka ok dzięki ...na spacery latamy ile się da.... a jak tam Patrysia ??

Opublikowano

aj w tym roku idzie na 100% ...bo często się przydaje :)

Zwłaszcza jak małżonek wkurzy ... można brać furkę i ..... debet na koncie gotowy :>

no i czasem przy imprezce się przydaje żeby kochana żonka zawiozła do domku :naughty: :gwizdanie:

Eeeee to raczej ja już wtedy piję :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:25_________________________________________________

Cześć Agatko :hi: :hi:

Cześć Kama :>

Jak tam, kasę odkładasz na nasze zakupowe szaleństwo??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:29_________________________________________________

Niech mi ktoś powie jak mam zrobić żeby mieć tą małą fotkę na swoim profilku??

Eeee nie wiem, małżonek wklejał coś w profilu :>

Ale witam Chodzieżaka :hi: Prawie mój ziomal jesteś :decayed:

Opublikowano

Witam Witam :hi: :hi: :hi:

A skąd jesteś??

cześć Robert :hi:

Opublikowano

Witam Witam :hi: :hi: :hi:

A skąd jesteś??

od przeszło 15 lat w Poznaniu, ale pochodzę z Margonina.

Bywałam swego czasu w Zaciszu na dyskach :>

Opublikowano

Hmm Margonin znam jak własną kieszeń :D

Ps: Madas jak zrobiłeś że masz te foteczki pod swoimi wiadomościami co piszesz bo bym wrzucił foto mojej laluni a4

Opublikowano

Hmm Margonin znam jak własną kieszeń :D

Ja już nie ;( Rzadko tam bywam, najczęściej na 1.11,

czasami u kumpelek, zwłaszcza jednej, a wtedy :drinks: :drinks: :drinks:

Opublikowano

Hmm Margonin znam jak własną kieszeń :D

Ps: Madas jak zrobiłeś że masz te foteczki pod swoimi wiadomościami co piszesz bo bym wrzucił foto mojej laluni a4

podpowiem Ci jutro jeśli to nie problem bo teraz robię papiery na kompie :cool1:

Opublikowano

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć :decayed:

Dobranoc wszystkim :)

Opublikowano

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć:decayed:

Dobranoc wszystkim :)

dostałem meila i nie powinno być problemu :cool1: jak coś to będę pisał na GG do Pepinka :cool1:

Opublikowano
:siema: kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć:decayed:

Dobranoc wszystkim :)

dostałem meila i nie powinno być problemu :cool1: jak coś to będę pisał na GG do Pepinka :cool1:

Ok. Dzięki Ci bardzo :thankyou2:

Pa

Opublikowano

:siema: kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:

mogli mogli troche szkoda :gwizdanie:

Opublikowano

Ok. Muszę laptopa oddaś ślubnemu, bo nockę zaraz zaczyna, a ja film muszę obejrzeć :decayed:

Dobranoc wszystkim :)

no no ktoś musi pracować :hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________

:siema: kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:

mogli mogli troche szkoda :gwizdanie:

no ale zielona dzisiaj objechała częstochowe :good: :good:
Opublikowano

na spociku byłeś zobaczyć w Zielonej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.