Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczyna sie ruch robić w interesie :decayed:

nawet drygent podglada :naughty: :naughty: :naughty:

już nie spi............ł[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaczyna sie ruch robić w interesie :decayed:

nawet drygent podglada :naughty: :naughty: :naughty:

już nie spi............ł[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

a co chcesz sprzedać :wink4:

Opublikowano

Zaczyna sie ruch robić w interesie :decayed:

nawet drygent podglada :naughty: :naughty: :naughty:

już nie spi............ł[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

a co chcesz sprzedać :wink4:

A4 B6 Avant czarny 2004 rok zawias -35 fele 18 co może być :kox: :kox: :wink4:
Opublikowano

poka może sie skusze :gwizdanie:

Opublikowano

panowie mam pytanie chce furu wystawić na allegro i zobaczyć co sie będzie działo co wy na to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

chcesz zobaczyc ile warta? to wystaw... tylko zeby Ci jej nikt nie sprzatnal :wink4:

Opublikowano

no ale cena będzie zaporowa koledzy za darmo nie oddam :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Dziekuje za zainteresowanie.. :notworthy:

Czekam na maila od chlopa :)

Opublikowano

Dziekuje za zainteresowanie.. :notworthy:

Czekam na maila od chlopa :)

:good:

Opublikowano

Wentyl, doszła płytka dla malutkiej ?

Opublikowano

Trzeniu a nie sprawdzibys mi tych kolek.. :rolleyes::decayed:

j**any :decayed:

...a masz ważną kartę sczepień i paszport polsatu , bo wiesz ,że jesteś w kulturalnym i wysoko rozwiniętym mieście , aha zapraszam do kupna globusu Poznania :naughty::decayed::tongue4:

cwaniak :naughty: mieszkałem na Kościelnej rok czasu więc wiesz :gwizdanie: :naughty:

BTW kiedy robimy ten spocik z Trzeniem? :mysli:

może czwartek wieczorem? :kox:

Opublikowano

może czwartek wieczorem? :kox:

no to by było dobre :D

mieszkasz w zentrum? chcesz z autkami czy z piwkiem ?

Opublikowano

Mieszkam w hotelu ibis nie daleko MTP ale jaka to ulica to nie pamiętam :no:

mogą być gokarty , krakus was zleje i wróci do domu :decayed:

Opublikowano

czwartek jak najbardziej moze byc :good:

Opublikowano

Mieszkam w hotelu ibis nie daleko MTP ale jaka to ulica to nie pamiętam :no:

mogą być gokarty , krakus was zleje i wróci do domu :decayed:

zobaczymy jaki będzie odzew do jutra, może u mnie w firmie coś

się zdecyduje to się podłączymy jakby było mało nas - a Ty masz tu jakie autko ?

w razie co to możemy też podjechać na gokarty w ciemno, bez rezerwacji i jak będą wolne to pobrykamy

Opublikowano
:siema::hi:
Opublikowano

:siema::hi:

Witaj

gdzie się podziewałaś :cool1:

Opublikowano

:siema::hi:

Witaj

gdzie się podziewałaś :cool1:

byłam na krecie :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 21:20_________________________________________________a co, stęskniłeś się? :naughty:
Opublikowano

jeszcze ma minie kto pocieszać :naughty:

aj jak było pogoda dopisała :naughty:

Opublikowano

aj jak było pogoda dopisała :naughty

niekoniecznie, ale fajnie się jeździło :polew:
Opublikowano

aj jak było pogoda dopisała :naughty

niekoniecznie, ale fajnie się jeździło :polew:

:mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.