Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mieszkam w hotelu ibis nie daleko MTP ale jaka to ulica to nie pamiętam :no:

mogą być gokarty , krakus was zleje i wróci do domu :decayed:

zobaczymy jaki będzie odzew do jutra, może u mnie w firmie coś

się zdecyduje to się podłączymy jakby było mało nas - a Ty masz tu jakie autko ?

w razie co to możemy też podjechać na gokarty w ciemno, bez rezerwacji i jak będą wolne to pobrykamy

Jadę swoim paściem :wink4: mam nadzieję że nie połamię wcześniej moich 19` w Łodzi :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jadę swoim paściem :wink4: mam nadzieję że nie połamię wcześniej moich 19` w Łodzi :decayed:

w Poznaniu też będzie zapewne kilka okazji :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

Jadę swoim paściem :wink4: mam nadzieję że nie połamię wcześniej moich 19` w Łodzi :decayed:

Trzeniu, a w tym hotelu masz parking dla paźdzocha :P?

telefon masz jakbyś się zgubił w Poznaniu to dzwoń :P[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 21:46_________________________________________________

Jadę swoim paściem :wink4: mam nadzieję że nie połamię wcześniej moich 19` w Łodzi :decayed:

w Poznaniu też będzie zapewne kilka okazji :naughty:

dziur Ci u nas dostatek .. a i torowisko może nagle worosnąć przed 35-profilowym kółkiem z nienacka :D

Opublikowano

Guten Abend :cool1:

Opublikowano

Guten Abend :cool1:

zdraswujcie tawariść

Opublikowano

pozdro z Lublina :hi:

Opublikowano

Guten Abend :cool1:

yo M]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 21:53[/size]_________________________________________________

pozdro z Lublina :hi:

witka :decayed:

Opublikowano

Guten Abend :cool1:

Może być GUTEN :hi:
Opublikowano

pozdro z Lublina :hi:

Wy jeszcze od świąyt tam zimujecie ?

bo na noc zapowiedzieli -1

Opublikowano

pozdro z Lublina :hi:

Wy jeszcze od świąyt tam zimujecie ?

bo na noc zapowiedzieli -1

no co Ty

w interesach przyjechałem na dzień i jutro wracam, po drodze tylko na obiadek do mamy :naughty: zajadę i hejka na Poznań

Opublikowano

no co Ty

w interesach przyjechałem na dzień i jutro wracam, po drodze tylko na obiadek do mamy :naughty: zajadę i hejka na Poznań

to jedź ostrożnie .. co nie znaczy powoli :P ... a kobitę sama na pastwę samców z Wlkp zostawiłeś ?

Opublikowano

no co Ty

w interesach przyjechałem na dzień i jutro wracam, po drodze tylko na obiadek do mamy :naughty: zajadę i hejka na Poznań

to jedź ostrożnie .. co nie znaczy powoli :P ... a kobitę sama na pastwę samców z Wlkp zostawiłeś ?

sama sama urzęduje, ale dobrze zabarykadowana więc samce się nie przebiją

Opublikowano

Guten Abend :cool1:

zjedz ość :decayed: :decayed: :decayed:

zec ojś

Opublikowano

Haj ludki, dopero wróciłem ze szpitala i z pracy bo znowu awaria na H&M była.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:36_________________________________________________Aż przykro się patrzy jak nikogo nie ma i nie ma z kim pogadać :(

Dobranotz

Opublikowano

siemka z rana wszystkim ja po pracy i trzeba troche sie zdrzemnąć :hi: :hi:

Opublikowano
:decayed: też na nogach :naughty:
Opublikowano

powitac :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.