Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli ja niestety mam od soboty spoty szpitalne, jedynie na godzinkę z chłopakami się spotkałem w niedzielę :(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepin, minimalnie lepiej ale w piątek ma specjalistyczne badanie, rezonans jelit, boimy się, że podstawowa choroba przerodziła się o stopień gorszą czyli Leśniowskiego-Crohna czyli totalna kaplica :(

poczekajcie na diagnoze, nie ma co gdybac na zapas. 3majcie sie :good: zycze pomyslnych rokowań[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________

myślałem że ty coś kupujesz :decayed:

niby tak :mysli:

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

Musashi to pewnie z autem będzie parafrazował takie powiedzenie ...

jeszcze się nie urodziła matka mojej narzeczonej ;)

Opublikowano

Suli ja niestety mam od soboty spoty szpitalne, jedynie na godzinkę z chłopakami się spotkałem w niedzielę :(

Uuuu... to faktycznie nieciekawie :thumbdown:

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

Musashi to pewnie z autem będzie parafrazował takie powiedzenie ...

jeszcze się nie urodziła matka mojej narzeczonej ;)

Pepin ale walisz słowa trudne panie ............. para co robił ?

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

Musashi to pewnie z autem będzie parafrazował takie powiedzenie ...

jeszcze się nie urodziła matka mojej narzeczonej ;)

Pepin ale walisz słowa trudne panie ............. para co robił ?

no to mniej więcej . nie ma jeszcze silnika zaprojektowanego do B9 ;)

Opublikowano

parafrazował co to kutfa znaczy :wallbash:

Opublikowano

Panowie niestety ale się przyznam, że zaliczyłem ;( wchodząc na tą stronę, myślę, że ta strona jest dla ludzi którzy czasami narzekają bez powodu i nie doceniają tego co mają. Generalnie jesli któryś z was chce jakoś pomóc to polecam. Sam się zastanawiam pomimo znanej wam sytuacji jakoś pomóc innym dzieciom.

Opublikowano

Panowie niestety ale się przyznam, że zaliczyłem ;( wchodząc na tą stronę, myślę, że ta strona jest dla ludzi którzy czasami narzekają bez powodu i nie doceniają tego co mają. Generalnie jesli któryś z was chce jakoś pomóc to polecam. Sam się zastanawiam pomimo znanej wam sytuacji jakoś pomóc innym dzieciom.

znowu ktoś ci do pieca dowalił :baseball:

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

mialem :cool1: mucha mi wpadla ale sie jej pozbylem :decayed:

Opublikowano

A masz coś na oku czy jeszcze w polu :gwizdanie:

mialem :cool1: mucha mi wpadla ale sie jej pozbylem :decayed:

to git :good: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 23:32_________________________________________________Dobra panocki 3mta sie do rana :kox::tongue4:

Opublikowano

Patrykbor nie, nie dowalił mi nikt do pieca, chłopak który leży na sali obok mojej córki powiedział o tej fundacji i wszedłem zobaczyć, ot, zareagowałem chyba jak normalny człowiek z problemami.

Opublikowano

Dziń dobry

Opublikowano

witajcie :hi::)

fan zdzialales cos z kompem?

Opublikowano

siema :cool1:

Opublikowano

witajcie :hi::)

fan zdzialales cos z kompem?

:no:

Opublikowano

witajcie :hi::)

fan zdzialales cos z kompem?

:no:

no to musisz go sparafrazować po uprzedniej oboczności ę na e i wykonać transformatę Fouriera przez odwróconą macierz odwrotną .... :kox:

aczkolwiek i tak wszystko wskazuje że jest problem NP-zupełny

Opublikowano

witajcie :hi::)

fan zdzialales cos z kompem?

:no:

no to musisz go sparafrazować po uprzedniej oboczności ę na e i wykonać transformatę Fouriera przez odwróconą macierz odwrotną .... :kox:

aczkolwiek i tak wszystko wskazuje że jest problem NP-zupełny

Nie będe polemizował z tak wyrafinowaną formą impertynenckiej abligacji ...... ciemna maso :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemka panowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.