Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: Adas :notworthy:

:mysli::przebiegly:

klawiatura ci sie popsuła :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: Adas :notworthy:

:mysli::przebiegly:

jakis nie "swoj" dzisiaj jestes... cos sie stalo ze tylko emotki trzaskasz? :mysli:

:no:........ :good:

Weronika Cie zakneblowala? :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Kuredu potwierdzam Conti na deszcz są debeściaki i Potenza się chowa.

Fantastic to szukaj 174 i do Rogala na chipsa do 200 PS i nie jedna Audika zostanie w tyle :)

Opublikowano

:polew: Adas :notworthy:

:mysli::przebiegly:

jakis nie "swoj" dzisiaj jestes... cos sie stalo ze tylko emotki trzaskasz? :mysli:

:no:........ :good:

Weronika Cie zakneblowala? :naughty::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::no::evil:

Opublikowano

dobra panowie ja spadam do jutra :naughty:

Opublikowano

zmykam spac dziewczyny :decayed: 3majta sie ramy i gaci mamy :wink4:

do jutra :hi:

Opublikowano

Kuredu potwierdzam Conti na deszcz są debeściaki i Potenza się chowa.

Fantastic to szukaj 174 i do Rogala na chipsa do 200 PS i nie jedna Audika zostanie w tyle :)

Conti będą w ten sezon też u mnie więc też sprawdzę

Vario ale to auto szefa , jemu te 174 wystarczą

Opublikowano

no dzisiaj dzień był znowu intensywny .... do tego w drodze powrotnej z pod Gorzowa złapał nas ogromy deszcz .... a droga wyglądała niczym jeziorko, tylko plaży brak i fajnych laseczek ....w sumie może laseczki były ale ciemno jak dupce i nie widziałem ...zasłaniał mi zagłówek Kuredowy, kolor jasny...... do tego strasznie raziły stopy Mercedesa klasy A i koleszka kierowca naszego pojazdu strasznie był zły .... dodam jeszcze fakt że kupiłem CB i raz tylko użyłem ...teraz posiada je mr M i mam nadzieję że się przyda ..... ale proszę o zwrot tak poza tym :gwizdanie: ...... teraz powoli to będę się kładł spać bo oczka mnie swędzą ....myślę że to albo ze zmęczenia albo z powodu alergii :myśli:..... muszę to przemyśleć w spokoju ..... przed snem sobie pomarzę o czym bądź też o kimś :rolleyes:aaaaaaa fajne z Was chłopaki i dziewczyny :good:

Opublikowano

Madas masz jakieś problemy ? bo zaczynasz gadać ew. pisać podobnie do mnie - jak by nie było to współczuję. U mnie tj. w mojej rodzinie masakry ciąg dalszy ale mamy nadzieję na przetrwanie "kryzysu".

Opublikowano

dacie radę ....

co z jutrzejszym dniem ...idziemy z Trzeniem na te kręgle ?? kto ma z nim kontakt ??

Opublikowano

nie dołujta się :decayed: jutro będzie lepszy dzień :wink4: ja zmykam, pozdro :good:

Opublikowano

narka Wojtek :cool1:

Opublikowano

co z jutrzejszym dniem ...idziemy z Trzeniem na te kręgle ?? kto ma z nim kontakt ??

a może bilard? :) może bym wpadł w końcu :gwizdanie:

Opublikowano

co z jutrzejszym dniem ...idziemy z Trzeniem na te kręgle ?? kto ma z nim kontakt ??

a może bilard? :) może bym wpadł w końcu :gwizdanie:

tzn bilard też naturalnie ... zawsze gramy w to i w to .... wpadnij ...tylko jutro niech ktoś to ogarnie co i jak ...napisze dużymi litermami pogrubionym tekstem !!!

Opublikowano

co z jutrzejszym dniem ...idziemy z Trzeniem na te kręgle ?? kto ma z nim kontakt ??

a może bilard? :) może bym wpadł w końcu :gwizdanie:

tzn bilard też naturalnie ... zawsze gramy w to i w to .... wpadnij ...tylko jutro niech ktoś to ogarnie co i jak ...napisze dużymi litermami pogrubionym tekstem !!!

ale w takim razie tylko Plaza, tak?

Opublikowano

Pisałem wczoraj do Trzenia ale bez odzewu :mysli: moze będę dostępny ale to zależy co będzie w szpitalu. Jak by co Madas jak będziesz coś wiedział wcześniej to daj znać bo w szpitalu nie mam dostępu do forum.

Opublikowano

też już spać ide bo oczęta przekrwione są - narta chopaki

Opublikowano

dobra, to czekam na jakieś ustalenia dokładniejsze :cool1: do dzisiaj :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.