Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak puściłeś ją samą :decayed:

no a co tam i tak lepszego ode mnie nie znajdzie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie :polew:

Opublikowano

witajcie!! a dopiero w domu z lądowałem i niestety nie przybędę na kręgle :blink:

Własnie miałem pytać czy już po kręglach :cool1:

Tetis ma do mnie zadzwonić jak kręgle się skończą, ale jeszcze nie dzwoniła

Pepin, cfaniak, też pojechał, a ja z pannami ostałam się w domu :confused4:

Opublikowano

witajcie!! a dopiero w domu z lądowałem i niestety nie przybędę na kręgle :blink:

Własnie miałem pytać czy już po kręglach :cool1:

Tetis ma do mnie zadzwonić jak kręgle się skończą, ale jeszcze nie dzwoniła

Pepin, cfaniak, też pojechał, a ja z pannami ostałam się w domu :confused4:

to jutro zmywa gary i odkurza :evil:

Opublikowano

witajcie!! a dopiero w domu z lądowałem i niestety nie przybędę na kręgle :blink:

Własnie miałem pytać czy już po kręglach :cool1:

Tetis ma do mnie zadzwonić jak kręgle się skończą, ale jeszcze nie dzwoniła

Pepin, cfaniak, też pojechał, a ja z pannami ostałam się w domu :confused4:

to jutro zmywa gary i odkurza :evil:

gary zmywa zmywarka :tongue4:

a co do odkurzania .... :mysli: jak go zdrowo OPR to może .... chwyci za odkurzacz ..... i sprzątnie w :audi:

Opublikowano

to powiedz że zmywarka się popsuła :cool1:

Opublikowano

to powiedz że zmywarka się popsuła :cool1:

coś wymyślę :naughty:

Opublikowano

uciekam spać, dobrej nocki :hi: :hi:

Opublikowano

uciekam spać, dobrej nocki :hi: :hi:

No to Ci pa :hi:

Opublikowano

uciekam spać, dobrej nocki :hi: :hi:

narta :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________Agatka oglądałaś http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_czas_na_mnie_pokazac_swojego_pazdziocha-t77167.0.html :naughty:

Opublikowano

i co seryjna seria nie :naughty:

Opublikowano

fajna, fajna bryczka, ale .... mój avancik ma fajnieszy..... bo większy bagażnik na zakupy :tongue4:

choć mógłby być większy :tongue4:

Opublikowano

fajna, fajna bryczka, ale .... mój avancik ma fajnieszy..... bo większy bagażnik na zakupy :tongue4:

choć mógłby być większy :tongue4:

wam to zawsze mało na zakupy :decayed:

Opublikowano

W końcu coś trzeba mieć z życia :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________Dobra, papatki :hi:

Muszę jeszcze drzwi zabarykadować, żeby Pepinek nie wszedł do domu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W końcu coś trzeba mieć z życia :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________Dobra, papatki :hi:

Muszę jeszcze drzwi zabarykadować, żeby Pepinek nie wszedł do domu :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

połóż kocyk na wycieraczce :kox:

spij dobrze :decayed:

Opublikowano

Z tego co słyszałem to Pepin Madasa miał na wycieczkę zabrać w stronę Lubonia :)

Opublikowano
:hi: dobrze Vario słyszałeś :gwizdanie: pewnie niedługo się wszyscy zejdą :cool1:
Opublikowano

siemka ja już w chwirce :naughty:

dzięki wielkie chłopaki za przemiłe towarzystwo :notworthy:

Trzeniu jestesś spoko gość :good:

Opublikowano

siemka :hi:

dzieki chlopaki i dziewczyny za spota :good: jak zawsze bylo za***iście... a co do Trzenia to jestem pod mile wielkim wrazeniem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.