Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ja przecież jestem :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie w sensie czy w kaliszu czy w TBG :naughty:

Opublikowano

dziś Kalisz jutro ok 12.00 ruszam do Tbg , od pon. prawdopodobnie będę w Poznaniu :cool1:

Opublikowano

ale po co ten spam :confused4:

Opublikowano

ale po co ten spam :confused4:

:polew:
Opublikowano

dziś Kalisz jutro ok 12.00 ruszam do Tbg , od pon. prawdopodobnie będę w Poznaniu :cool1:

ooo to fajnie w końcu gdzie się wyskoczy wpólnie :cool1:

Opublikowano

ale po co ten spam :confused4:

też tak mówię :gwizdanie:
Opublikowano

no i to mi się podoba - zero spamu i tak ma zostać bo jak nie to wyciągnę z tego konsekwencje

Opublikowano

Siema

oglądacie meczyk :kox:

Opublikowano

i co tam chlopaki? :cool1:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 20:44_________________________________________________

Siema

oglądacie meczyk :kox:

zostalem zmuszony :kwasny:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby ten wątek zamknąć na rok a ,że mam nadaną mi przez górę sposobną władzę , dekretem sporządzonym po demokratycznym głosowaniu , skłaniam się ku tej sugestii z początku zdania :cool1::decayed:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby ten wątek zamknąć na rok a ,że mam nadaną mi przez górę sposobną władzę , dekretem sporządzonym po demokratycznym głosowaniu , skłaniam się ku tej sugestii z początku zdania :cool1::decayed:

popieram - głupie pisanie do niczego nie prowadzi a później jak się czegoś szuka to nie wiadomo gdzie tego szukać bo samych przywitań 2 strony - trzeba wprowadzić limit 2 posty na poznańskich i 1 na ogólnopolskich na dzień, Ive nie musisz dziękować że nadałem Ci taką władzę

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby ten wątek zamknąć na rok a ,że mam nadaną mi przez górę sposobną władzę , dekretem sporządzonym po demokratycznym głosowaniu , skłaniam się ku tej sugestii z początku zdania :cool1::decayed:

to sie powypisują :naughty:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby ten wątek zamknąć na rok a ,że mam nadaną mi przez górę sposobną władzę , dekretem sporządzonym po demokratycznym głosowaniu , skłaniam się ku tej sugestii z początku zdania :cool1::decayed:

Ty sie puknij w ep :cool1::tongue4:

Opublikowano

dodatkowo każdy post powinien być wysyłany do mnie na PW celem akceptacji przed publikacją na forum

Opublikowano

dodatkowo każdy post powinien być wysyłany do mnie na PW celem akceptacji przed publikacją na forum

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dodatkowo każdy post powinien być wysyłany do mnie na PW celem akceptacji przed publikacją na forum

buahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem za tym ,żeby ten wątek zamknąć na rok a ,że mam nadaną mi przez górę sposobną władzę , dekretem sporządzonym po demokratycznym głosowaniu , skłaniam się ku tej sugestii z początku zdania :cool1::decayed:

Ty sie puknij w ep :cool1::tongue4:

i po ten post :mysli:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 20:52_________________________________________________Panowie tu nie ma nic do śmiacia[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 20:52_________________________________________________zrobie z Wami porządek bo Sodoma i Gomora na tym wątku

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

bossie Kuredu , to może ja zrobię porządek ,a Ty bossie sobie kakało zrób :embarrassed::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.