Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś coś pije dzisiaj , ja właśnie mam polanego drina smirnoff+ orange juice z lodem hyhy , zaczyna się delegacja kurfa :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie musze gonic bo zawsze sie znajdzie jakas chetna do pomocy :naughty:

hmm i tak sie zastanawiam czy nie zaczelas tematu kuleczek wlasnie z powodu jakichs wewnetrznych brakow... :mysli:

ale w ogole widze ze juz sama ze soba piszesz :cool1: to jak wroce to mi opowiesz jak bylo ok? :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 17:52_________________________________________________

ktoś coś pije dzisiaj , ja właśnie mam polanego drina smirnoff+ orange juice z lodem hyhy , zaczyna się delegacja kurfa :naughty::decayed:

tylko zes mi smaku narobil :disgust:

Opublikowano

ja nie musze gonic bo zawsze sie znajdzie jakas chetna do pomocy :naughty:

hmm i tak sie zastanawiam czy nie zaczelas tematu kuleczek wlasnie z powodu jakichs wewnetrznych brakow... :mysli:

ale w ogole widze ze juz sama ze soba piszesz :cool1: to jak wroce to mi opowiesz jak bylo ok? :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 17:52_________________________________________________

ktoś coś pije dzisiaj , ja właśnie mam polanego drina smirnoff+ orange juice z lodem hyhy , zaczyna się delegacja kurfa :naughty::decayed:

tylko zes mi smaku narobil :disgust:

nie mam żadnych braków!!! mam aż nadmiar!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiesz??? czy dużymi literami napisać? :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

ja nie musze gonic bo zawsze sie znajdzie jakas chetna do pomocy :naughty:

hmm i tak sie zastanawiam czy nie zaczelas tematu kuleczek wlasnie z powodu jakichs wewnetrznych brakow... :mysli:

ale w ogole widze ze juz sama ze soba piszesz :cool1: to jak wroce to mi opowiesz jak bylo ok? :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 17:52_________________________________________________

ktoś coś pije dzisiaj , ja właśnie mam polanego drina smirnoff+ orange juice z lodem hyhy , zaczyna się delegacja kurfa :naughty::decayed:

tylko zes mi smaku narobil :disgust:

nie mam żadnych braków!!! mam aż nadmiar!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiesz??? czy dużymi literami napisać? :tongue4: :tongue4:

uuu... widze ze cisnienie sie lekko podnioslo :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie musze gonic bo zawsze sie znajdzie jakas chetna do pomocy :naughty:

hmm i tak sie zastanawiam czy nie zaczelas tematu kuleczek wlasnie z powodu jakichs wewnetrznych brakow... :mysli:

ale w ogole widze ze juz sama ze soba piszesz :cool1: to jak wroce to mi opowiesz jak bylo ok? :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 17:52_________________________________________________

ktoś coś pije dzisiaj , ja właśnie mam polanego drina smirnoff+ orange juice z lodem hyhy , zaczyna się delegacja kurfa :naughty::decayed:

tylko zes mi smaku narobil :disgust:

nie mam żadnych braków!!! mam aż nadmiar!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiesz??? czy dużymi literami napisać? :tongue4: :tongue4:

uuu... widze ze cisnienie sie lekko podnioslo :cool1: :gwizdanie:

moje ciśnienie jest jaknajbardziej ok ! czaisz ?? :tongue4::naughty:
Opublikowano

nadmiar----sexu nigdy za wiele :cool1::tongue4:

Opublikowano

nadmiar----sexu nigdy za wiele :cool1::tongue4:

mówie Ci -lepszej diety nie ma !! za chwile będe przezroczysta :polew: :polew: a niezdzierajki pewnie zazdrości bo mu brakuje pewnie tej przyjemności :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nadmiar----sexu nigdy za wiele :cool1::tongue4:

mówie Ci -lepszej diety nie ma !! za chwile będe przezroczysta :polew: :polew: a niezdzierajki pewnie zazdrości bo mu brakuje pewnie tej przyjemności :polew: :polew: :polew:

a nie wiesz ze pies ktory duzo szczeka nie gryzie? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Nieździerajki :polew: :polew:----czymże Nikuś zasłużył sobie na taką ksywę :cool1:

Opublikowano

nadmiar----sexu nigdy za wiele :cool1::tongue4:

mówie Ci -lepszej diety nie ma !! za chwile będe przezroczysta :polew: :polew: a niezdzierajki pewnie zazdrości bo mu brakuje pewnie tej przyjemności :polew: :polew: :polew:

a nie wiesz ze pies ktory duzo szczeka nie gryzie? :cool1: :gwizdanie:

ja nie szczekam ale napewno gryze !!! :polew::tongue4:
Opublikowano

a coś Ty taka agresywna , BDSM preferujesz ??

Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

Opublikowano

a coś Ty taka agresywna , BDSM preferujesz ??

:naughty: nocami zaklada maske kotka i wyciaga pejcz z pod lozka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

siemasz Młodzik , jesteś jutro na kulkach?? :naughty:
Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

siema

wiesz o spocie jutro o 19 w plazie?

Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

a Ty co :mysli: pojawił się i znikł :gwizdanie:

Opublikowano

Młody jest tzw. ''cichy spamer" :cool1:

Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

a Ty co :mysli: pojawił się i znikł :gwizdanie:

wciąż jestem ale trochę zajęty

Opublikowano

dzieńdoberek paniska :hi:

a Ty co :mysli: pojawił się i znikł :gwizdanie:

wciąż jestem ale trochę zajęty

zwolnij bo krew z nosa Ci poleci :gwizdanie:

Opublikowano

Młody jest tzw. ''cichy spamer" :cool1:

w sobote biorę udział w konferencji studenckiej i muszę napisać referat oraz wykuć go na blachę żeby nie zrobić sobie siary przed kamerami i pełną aulą gości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.