Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

cześć :cool1:

jak tam dzionek ?

oj niemrawo dziś

wróciłem o 4 rano do domu :naughty:

jeny a co się stało :shocked:

interesy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :hi:

cześć :cool1:

jak tam dzionek ?

oj niemrawo dziś

wróciłem o 4 rano do domu :naughty:

jeny a co się stało :shocked:

interesy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:22_________________________________________________a glowa Cie nie boli od tych interesow? :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:22_________________________________________________a glowa Cie nie boli od tych interesow? :cool1:

no na szczęście nie boli choć trochę jestem kołowaty, ale elegancko było

sam nie wiem ile wypiłem wczoraj ale trochę było tego

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:22_________________________________________________a glowa Cie nie boli od tych interesow? :cool1:

no na szczęście nie boli choć trochę jestem kołowaty, ale elegancko było

sam nie wiem ile wypiłem wczoraj ale trochę było tego

czlowiek nie wielblad, pic musi... :>

ja rano tez mialem ten "biznesowy" objaw ale juz mi przeszlo :tongue4:

Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

dobry państwu :hi: :hi: :hi:

dawno mnie tu nie było ale trochę zalatany jestem ostatnimi czasy

Opublikowano

no faktycznie dawno... :cool1:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 20:19_________________________________________________czujemy sie zaszczyceni :decayed:

Opublikowano

no faktycznie dawno... :cool1:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 20:19_________________________________________________czujemy sie zaszczyceni :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

piwko sie leje... :cool1: jak masz ochote to zapraszam :decayed:

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

piwko sie leje... :cool1: jak masz ochote to zapraszam :decayed:

nie nie bo znowu się skończy tak jak wczoraj :gwizdanie:

ja też piwko pije :naughty: - paula w kinie a ja sam na włościach

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

piwko sie leje... :cool1: jak masz ochote to zapraszam :decayed:

nie nie bo znowu się skończy tak jak wczoraj :gwizdanie:

ja też piwko pije :naughty: - paula w kinie a ja sam na włościach

chyba czujesz pismo nosem bo Kamil znowu w Zaku siedzi :naughty:

dzisiaj w pracy, ale mysle czy go nie odwiedzic :gwizdanie:

co o tym myslisz? :>

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

piwko sie leje... :cool1: jak masz ochote to zapraszam :decayed:

nie nie bo znowu się skończy tak jak wczoraj :gwizdanie:

ja też piwko pije :naughty: - paula w kinie a ja sam na włościach

a ja finke otwieram jak by co :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam chłopaki :naughty:

piwko sie leje... :cool1: jak masz ochote to zapraszam :decayed:

nie nie bo znowu się skończy tak jak wczoraj :gwizdanie:

ja też piwko pije :naughty: - paula w kinie a ja sam na włościach

chyba czujesz pismo nosem bo Kamil znowu w Zaku siedzi :naughty:

dzisiaj w pracy, ale mysle czy go nie odwiedzic :gwizdanie:

co o tym myslisz? :>

:naughty::kox:

Opublikowano

slyszales Bartek? jedziemy do mlodzika :naughty: :naughty:

Opublikowano

to gdzie w koncu jedziemy????

Opublikowano

to gdzie w koncu jedziemy????

to przyjedz do mnie na zaprawe i potem do Zaka skoczymy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

to gdzie w koncu jedziemy????

to przyjedz do mnie na zaprawe i potem do Zaka skoczymy :gwizdanie: :naughty:

chyba nie ładnie mu się tak na głowe zwalać :mysli: kolejny dzień

Opublikowano

to gdzie w koncu jedziemy????

to przyjedz do mnie na zaprawe i potem do Zaka skoczymy :gwizdanie: :naughty:

chyba nie ładnie mu się tak na głowe zwalać :mysli: kolejny dzień

ja juz mu mowilem ze moze wpadne :naughty: i na bank nie bedzie zadnego problemu :wink4:

ja tam kiedys bylem codziennie :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.