Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 h to zdecydowanie za długo :mysli:

tez tak myśle ale niech tam bedzie co by nie mowili ze nie maja kiedy kulturalnie pogadac :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pogoda się poprawia ... więc trzeba iść na łyczek świeżego powietrza :gwizdanie:

Opublikowano

no pogoda się poprawia ... więc trzeba iść na łyczek świeżego powietrza :gwizdanie:

otworz okno :naughty:

Opublikowano

no pogoda się poprawia ... więc trzeba iść na łyczek świeżego powietrza :gwizdanie:

otworz okno :naughty:

leniuszku okrutny .... lepiej się na zewnątrz wybrać w groni rodzinnym :cool1::tongue4:

Opublikowano

Ive w podwieszeniu jest blad... w napisie McDonald brakuje "l" :decayed:

kryzys jest , wprowadzamy nowy program , oszczędności w słowach , czyli jak napiszecie wyraz bez 1 litery to i tak Wasz tępy łeb to zrozumie-right , a tym samym odciążamy serwer... :cool1:
Opublikowano

Ive w podwieszeniu jest blad... w napisie McDonald brakuje "l" :decayed:

kryzys jest , wprowadzamy nowy program , oszczędności w słowach , czyli jak napiszecie wyraz bez 1 litery to i tak Wasz tępy łeb to zrozumie-right , a tym samym odciążamy serwer... :cool1:

prosimy o kulturalne traktowanie klubowiczów :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Ive w podwieszeniu jest blad... w napisie McDonald brakuje "l" :decayed:

kryzys jest , wprowadzamy nowy program , oszczędności w słowach , czyli jak napiszecie wyraz bez 1 litery to i tak Wasz tępy łeb to zrozumie-right , a tym samym odciążamy serwer... :cool1:

nie filozuj :tongue4:

prosimy o kulturalne traktowanie klubowiczów :gwizdanie: :tongue4:

pierwsze starania na zielonego :naughty:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:08_________________________________________________

leniuszku okrutny .... lepiej się na zewnątrz wybrać w groni rodzinnym :cool1::tongue4:

to wezme browar na balkon :naughty: ale nie mam laptopa zeby go zabrac i gadac na forum :kwasny:

Opublikowano

idę chlać nara :przebiegly:

Opublikowano

idę chlać nara :przebiegly:

smacznego :naughty:

a co tu taka cisza? :mysli:

Opublikowano

a to McDonalds to jest w środku w M1 czy ja o czymś nie wiem? :mysli:

Opublikowano

Wojtek mC donald jest obok centrum franowo

Opublikowano

a to McDonalds to jest w środku w M1 czy ja o czymś nie wiem? :mysli:

Wojtek mC donald jest obok centrum franowo

Opublikowano

Wojtek mC donald jest obok centrum franowo

a to McDonalds to jest w środku w M1 czy ja o czymś nie wiem? :mysli:

Wojtek mC donald jest obok centrum franowo

dzięki :polew:

Opublikowano

a to McDonalds to jest w środku w M1 czy ja o czymś nie wiem? :mysli:

przeciez Ci mowilismy :cool1: blizej katowickiej na terenie M1 vis a vis Carrefoura :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: witka ogry :kox:

:hi:
Opublikowano

przeciez Ci mowilismy :cool1: blizej katowickiej na terenie M1 vis a vis Carrefoura :wink4:

:mysli: muszę mniej pić na spotach chyba... :decayed:

Opublikowano

przeciez Ci mowilismy :cool1: blizej katowickiej na terenie M1 vis a vis Carrefoura :wink4:

:mysli: muszę mniej pić na spotach chyba... :decayed:

to Ty pijesz po kryjomu :shocked:

Opublikowano

przeciez Ci mowilismy :cool1: blizej katowickiej na terenie M1 vis a vis Carrefoura :wink4:

:mysli: muszę mniej pić na spotach chyba... :decayed:

to Ty pijesz po kryjomu :shocked:

na odwage walnie sete i z głowy :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

na odwage walnie sete i z głowy :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

ale pije i tak nie szaleje :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.