Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

to u kogo robimy grilla :naughty:

dzis chyba nie odpuscimy :gwizdanie:

czesc spiochu :tongue4:

ale mam szum we lbie po tych browarach :naughty:

dzisiaj ja chyba odpadam, na 14 do Ilony a na 16 do mamy na obiad :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to już pupa ... u mnie pod blokiem ewentualnie :mysli::polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:09_________________________________________________

:hi:

witam :naughty:

Opublikowano

dobry :hi:

to u kogo robimy grilla :naughty:

dzis chyba nie odpuscimy :gwizdanie:

czesc spiochu :tongue4:

ale mam szum we lbie po tych browarach :naughty:

dzisiaj ja chyba odpadam, na 14 do Ilony a na 16 do mamy na obiad :mysli:

a własnie na Ciebie liczyłem :disgust:

Opublikowano

no to chyba ze pozniej na grilla w ramach kolacji :decayed:

Opublikowano

no to chyba ze pozniej na grilla w ramach kolacji :decayed:

no chyba o 17 to za pozno trcohe

no nie wiem :mysli:

Opublikowano

no to chyba ze pozniej na grilla w ramach kolacji :decayed:

ale o której bo za późno to też nie dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

dlaczego za pozno? ja tam nawet o 18 moge na grilla jechac :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:16_________________________________________________no chyba ze napisze mamie ze nie przyjade na obiad do niej tylko pojedziemy do mnie na dzialke na grilla... :mysli:

Opublikowano

dlaczego za pozno? ja tam nawet o 18 moge na grilla jechac :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:16_________________________________________________no chyba ze napisze mamie ze nie przyjade na obiad do niej tylko pojedziemy do mnie na dzialke na grilla... :mysli:

to jest jakieś wyjście :gwizdanie:

Opublikowano

dlaczego za pozno? ja tam nawet o 18 moge na grilla jechac :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:16_________________________________________________no chyba ze napisze mamie ze nie przyjade na obiad do niej tylko pojedziemy do mnie na dzialke na grilla... :mysli:

to jest jakieś wyjście :gwizdanie:

albo my pojedziemy z Toba na ten obiad to juz pozniej nam sie nie bedzie spieszylo na tego grilla

Opublikowano

tylko nie wiem czy sie mama nie wkurzy :kwasny:

Opublikowano

tylko nie wiem czy sie mama nie wkurzy :kwasny:

oki to co jedziesz na ten obiad czy robimy grilla :mysli:

Opublikowano

tylko nie wiem czy sie mama nie wkurzy :kwasny:

to zadzwoń i zapytaj .... i powiedz że złapiesz gumę :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie wiem czy sie mama nie wkurzy :kwasny:

to zadzwoń i zapytaj .... i powiedz że zdejmiesz gumę :gwizdanie:

bardzo dobry argument :polew: :polew:

Opublikowano

Ty zwyrolniku :disgust:

Opublikowano

to na 14 jade do Ilony i lecimy na grilla :naughty:

Opublikowano

to na 14 jade do Ilony i lecimy na grilla :naughty:

ok to na którą mamy być :naughty: myślę że każdy niech sobie weźmie coś w swoim zakresie będzie najszybciej i bez zamieszania .... co myślicie ??

Opublikowano

to na 14 jade do Ilony i lecimy na grilla :naughty:

ok to na którą mamy być :naughty: myślę że każdy niech sobie weźmie coś w swoim zakresie będzie najszybciej i bez zamieszania .... co myślicie ??

no dokladnie... ja jak zwykle polska se wezme :gwizdanie:

zaraz na pisze na ktora bo sie z Ilona musze dogadac...

Opublikowano

ok czekamy na info :cool1::kox:

Opublikowano

Nikus ale poza żarciem i piciem wszystko masz :mysli:

Opublikowano

Nikus ale poza żarciem i piciem wszystko masz :mysli:

no właśnie co z rozpałką :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.