Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

racja a do tego wkurza mnie pył w środku, można to jakoś wydmuchać sprężonym powietrzem? Pewnie trzeba wyjąć :kwasny:

trzeba wyjac... a zeby wydmuchac trzeba rozmontowac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arki do BMW raczej nie będę montował LEDów z rezystorkami :) ale nowe rozwiązanie wrzuć w odpowiedni wątek i będzie git :)

Złapali mnie pod domem przy VW, 100/70 km/h - 100 PLN bo grzecznie gadałem z władzą, ) punktów "0" dostałem za brak zapiętych pasów - głupi ma jednak szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem na pomorzu u mamy i net prawie tu nie lata :kwasny:

fajnie Was słyszeć a raczej czytać :naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:23_________________________________________________widzę że straszny ruch u nas na wątku .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj oglądałem Nissan Note, Mitsubishi SPace Star oraz Nissan Almera ...

Note w Wągrowcu .. bezwypadkowy .. ale tylny wahacz pryśnięty przypadkiem niebieskim lakierem tylko przy jakiej okazji :D

i listwa na drzwiach kiepsko klejona - prześwity między powierzchnią drzwi a listwą i mocno zagięta podsufitka

Space Star .. rejestracja 2007 , a szyby 2004 i też bezwypadkowy w Gnieźnie

a Almera z Gniezna jakaś dziwna .. rylający się przedni zderzak a komisarzysta mówi, że to tylko klipsy się wypinają, bo jak Włosi stukają przy parkowaniu .. to dlaczego nie naprawi tego skoro to takie proste :D

Następna wycieczka chyba będzie do Germanii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łatwo nie jest Pepin, BMW jest salonowe więc mniejszy problem.

Madas mówiłeś, że znasz jakiegoś komisanta Roberta ze Swarzędza coś więcej o nim ? Może być PW[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 17:51_________________________________________________http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.la-strada.biz/images/tuning/91_E46k_19zBBSCK.JPG&imgrefurl=http://www.la-strada.biz/index.php%3Fpageid%3D5.html&usg=__-g7ZCEveMLhfDYljkAaICERzSgE=&h=375&w=500&sz=54&hl=pl&start=3&tbnid=-Imj1Hs57D_NWM:&tbnh=98&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3De46%2Btouring%2Btuning%26hl%3Dpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuredu ... po Naramowickiej , Lechickiej jeździ takie A4 jak Twoje kolor i sedan już ze 3x głową odwracałem i chciałem trąbić :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 18:10_________________________________________________

No łatwo nie jest Pepin, BMW jest salonowe więc mniejszy problem.

......

Kumple kupił salonową Lagunę ... bezywpadkowa/bezkolizyjna i co tam jeszcze nagadali

auto było 2 letnie po prezesie jakimś i duży przebieg w trasach do Francji

po roku mial stłuczkę - znajoma go przestawiła ....

Pojechał do salonu tylko że w Luboniu (kupował na K. Wielkiego) i zaczyna gadać żeby dobrze zrobili bo bezwypadkowe itd .. a Panowie w śmiech .. my to auto już 2x malowaliśmy z tyłu :D

Nie było farby na wahaczach czy wydechu, lampy dobrze spasowane i błotnik .. ale to że salon to nie znaczy, że można sobie coś odpuścić w sprawdzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuredu ... po Naramowickiej , Lechickiej jeździ takie A4 jak Twoje kolor i sedan już ze 3x głową odwracałem i chciałem trąbić :)

tez widziałem tylko z tyłu ma jakiś inny zderzak jakiś sportowy ale powiem szczerze że z 2.0tdi na klapie i 16 felagmi seryjnymi to wyglada to tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> ja sie wlasnie relaksuje zimnym PILSEM :good::drinks:

a ja zaraz wracam do domq z pracy .. po drodze pewnie zajadę pod CARMENa bo może chłopaki ze STYLE POZNAŃ mają spota ... to opowiedzą coś po zlocie w Netherlandsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...