Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

coś oglądał ciekawego?[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:07_________________________________________________to też spadam... :hi:

epoke lodowcową 3 :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:50_________________________________________________pan maciej teraz idzie spać

3majta sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: dobelek spiochy, dzis chyba Adas zaspal do sklepu :polew:. zerkam a tu 5.30 zero powitania :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobelek spiochy, dzis chyba Adas zaspal do sklepu :polew:. zerkam a tu 5.30 zero powitania :polew:

walczylem troche, bo Mi sie kabelek od kamery odpial :decayed: ale juz jestem takze..

:hi:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 06:42_________________________________________________i ten jak Mnie kontroluje czy nie zaspalem do pracy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial numer na komorke to bym przedzwonil sie upewnic czy sie nic nie stalo :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 06:55_________________________________________________a ja musze zaraz po zakupy, mlodego na basen i smigam do Poznania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial numer na komorke to bym przedzwonil sie upewnic czy sie nic nie stalo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

takimi tekstami to od lasek sie numery bierze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to ide sobie zapale i jaka kawcie zrobie :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 06:59_________________________________________________

jak bym mial numer na komorke to bym przedzwonil sie upewnic czy sie nic nie stalo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

takimi tekstami to od lasek sie numery bierze :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

nie wiedzialem jak mam zaczac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to ide sobie zapale i jaka kawcie zrobie :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 06:59_________________________________________________

jak bym mial numer na komorke to bym przedzwonil sie upewnic czy sie nic nie stalo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

takimi tekstami to od lasek sie numery bierze :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

nie wiedzialem jak mam zaczac :polew:

najlepiej wogole :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide na inhalacje , zaraz bede :pali:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 07:03_________________________________________________no i juz :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 07:13_________________________________________________kawcia tez juz jest :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 07:15_________________________________________________ide sie w cos odziac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana tu nieziemska cisza... A wieczorem jak nie mam dostępu do kompa to naskrobiecie z 10-20 stron i przez pół poranka to czytam... :P

Michał... Nie wiesz przypadkiem kto tu z forum miałby udostępnić garaż na małe dłubanie w aucie?? Bo mam parę rzeczy do porobienia a na tym mrozie i śniegu mi się nie uśmiecha... Najlepiej jakby to było w Poznaniu lub najbliższych okolicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że nie wiem... ale myślę że jak to ktoś przeczyta i będzie Ci w stanie pomóc to odpisze :)

a co chcesz dłubać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że nie wiem... ale myślę że jak to ktoś przeczyta i będzie Ci w stanie pomóc to odpisze :)

a co chcesz dłubać?

Filtry+olej, świeczki, rozrząd, termostat...

I muszę poprowadzić jeszcze raz kabel antenowy od radia taxi i podłączyć sterowanie lusterek...

Trochę tego jest...[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:12_________________________________________________

No i czas spadać trochę popracować... Ale coś czuję, że przez tą pogodę będzie masakra na mieście...[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:14_________________________________________________

A tak na miły dzień:

Prosty komunikat werbalny jako gwarancja efektywności przekazu informacji.

- Nataszko, zjedz kawałeczek tortu!

- Dziękuję, Jureczku, nie chcę.

- No spróbuj, bardzo smaczny!

- Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego.

- Nataszko, proszę.

- Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam...

- Żryj ten tort, k**wa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę!!!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że nie wiem... ale myślę że jak to ktoś przeczyta i będzie Ci w stanie pomóc to odpisze :)

a co chcesz dłubać?

Filtry+olej, świeczki, rozrząd, termostat...

I muszę poprowadzić jeszcze raz kabel antenowy od radia taxi i podłączyć sterowanie lusterek...

Trochę tego jest...

no to Ci powiem ze kupa roboty... i to na cały bity dzień... nie lepiej Ci to oddać do kogoś? :mysli:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:22_________________________________________________Arek - za to co napisałeś kumpel za robotę chce 300zł, rano odstawiasz na warsztat, popołudniu odbierasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...