Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy że jedna osoba zrobi instalkę XPeka , wgra ELSE, ETKE i taki plik z VMką można dać innym i odpalić praktycznie na dowolnym kompie z VM playera

zrobisz takie cudo? :kox:

Ja w niedzielę spotuję z Vito :D

jakieś wyścigi? :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam Łukaszu powiesz? :decayed:

A nic w sumie :naughty: mam ochote na piffko a przedemną tyle kilometrów :decayed:

Opublikowano

co tam Łukaszu powiesz? :decayed:

A nic w sumie :naughty: mam ochote na piffko a przedemną tyle kilometrów :decayed:

no to nie pij :tongue4:

wieczorkem sobie pozwolisz :)

a gdzie śmigasz?

Opublikowano

co tam Łukaszu powiesz? :decayed:

A nic w sumie :naughty: mam ochote na piffko a przedemną tyle kilometrów :decayed:

no to nie pij :tongue4:

wieczorkem sobie pozwolisz :)

a gdzie śmigasz?

hehe lece po moją bo prace kończy o 16 :kox:

Opublikowano

hehe lece po moją bo prace kończy o 16 :kox:

ahaaa :naughty::wink4:
Opublikowano

a do śmignięcia mam z 30 km w jedną :decayed: wiec długa droga przedemną :polew:

A co u Ciebie zajecia wakacyjne, leniuchowanie czy jak ? :wink4:

Opublikowano

a do śmignięcia mam z 30 km w jedną :decayed: wiec długa droga przedemną :polew:

A co u Ciebie zajecia wakacyjne, leniuchowanie czy jak ? :wink4:

troszkę zajęć, leniuchowania, i szukanie pracy :embarrassed:

to faktycznie, 30 km to baaardzo daleko :polew:

Opublikowano

no ja też leniuc**je do końca tygodnia jeszcze :gwizdanie:

wiesz ile trzeba zrobić na te 30 km drogi ... :decayed: z 2 warstwy wosku połorzyć na auto :polew: nie no żartuje :tongue4:

Opublikowano

a myślałąm że cztery conajmniej :D

Opublikowano

hehe 2 już wczoraj dałem więc dzisiaj zostały z 2 i można jechać :polew:

Gdzieś na wakacjach byłaś ?

Opublikowano

Wystarczy że jedna osoba zrobi instalkę XPeka , wgra ELSE, ETKE i taki plik z VMką można dać innym i odpalić praktycznie na dowolnym kompie z VM playera

zrobisz takie cudo? :kox:

Ja w niedzielę spotuję z Vito :D

jakieś wyścigi? :)

1. Zrobię ... ale po urlopie .. wiec pewnie na koniec sierpnia najwcześniej :D

2. Hmm kto wie .. auto już odebrał .. ale prędzej drinakmi będziemy się ścigać ;)

Opublikowano

1. Zrobię ... ale po urlopie .. wiec pewnie na koniec sierpnia najwcześniej :D

2. Hmm kto wie .. auto już odebrał .. ale prędzej drinakmi będziemy się ścigać ;)

1. ok :)

2. gdzie balujecie? :naughty:

Opublikowano

hehe 2 już wczoraj dałem więc dzisiaj zostały z 2 i można jechać :polew:

Gdzieś na wakacjach byłaś ?

nie :confused4:

ale we wrześniu pojadę :kox::wink4:

a Ty byłeś czy też nie?

Opublikowano

1. ok :)

2. gdzie balujecie? :naughty:

Bałtyk nasz polski :)

Opublikowano

1. ok :)

2. gdzie balujecie? :naughty:

Bałtyk nasz polski :)

zazdraszczam :decayed: ma być ładna pogoda w weekend :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:42_________________________________________________Azunia kiedy przyjedziesz się pochwalić na spota?

Opublikowano

Azunia[/b][/color] kiedy przyjedziesz się pochwalić na spota?

hmm, nie wiem, ale pewnie kiedyś, jak byliśmy ostatnio to było mało osób :gwizdanie:
Opublikowano

Azunia[/b][/color] kiedy przyjedziesz się pochwalić na spota?

hmm, nie wiem, ale pewnie kiedyś, jak byliśmy ostatnio to było mało osób :gwizdanie:

tak to jest w wakacje niestety :gwizdanie:

Opublikowano

hehe 2 już wczoraj dałem więc dzisiaj zostały z 2 i można jechać :polew:

Gdzieś na wakacjach byłaś ?

nie :confused4:

ale we wrześniu pojadę :kox::wink4:

a Ty byłeś czy też nie?

Ja byłem w szklarskiej teraz planuje nad morze...sie zobaczy jak to wyjdzie

a tak po za tym to na spocie sie chyba jeszcze nie widzieliśmy :polew:

Opublikowano

a tak po za tym to na spocie sie chyba jeszcze nie widzieliśmy :polew:

pod tym względem mam kiepskawą pamięć, ale możliwe że byliśmy na tym samym spocie ale nie rozmawialiśmy, w końcu od dawna jesteś na forum.
Opublikowano

No troche czasu tu śmigam ale jednak sie nie widzieliśmy :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.