Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry ...

piekny dzionek za oknem :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry ...

piekny dzionek za oknem :>

oj tak :> po ostatnich dniach przyda sie to słoneczko :kox:
Opublikowano

dobry ...

piekny dzionek za oknem :>

oj tak :> po ostatnich dniach przyda sie to słoneczko :kox:

no fakt weekend nie był za miły ... ;(

ale przynajmniej się troszkę ochłodziło :>

Opublikowano

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:33_________________________________________________niestety ja mam tu fatalna pogode :thumbdown:

Opublikowano

dobry ...

piekny dzionek za oknem :>

oj tak :> po ostatnich dniach przyda sie to słoneczko :kox:

no fakt weekend nie był za miły ... ;(

ale przynajmniej się troszkę ochłodziło :>

no nie był...ale tylko pogodowo

za to miło sie skończył :> byłam wczoraj na koncercie Perfectu-po kostki w błocie stałam :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:34_________________________________________________

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:33_________________________________________________niestety ja mam tu fatalna pogode :thumbdown:

:hi:
Opublikowano

jeszcze niedoszedlem do siebie po wczorajszej trasie, stau sie konczyl nowy sie zaczynal masakra :thumbdown:. w jednym stalem 1,5 h :sick3:. jeszcze nigdy nie mialem takiej wyprawy :disgust:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:37_________________________________________________czesc malenstwo, no to pewnie znow bedziesz sie smazyc, co?

Opublikowano

jeszcze niedoszedlem do siebie po wczorajszej trasie, stau sie konczyl nowy sie zaczynal masakra :thumbdown:. w jednym stalem 1,5 h :sick3:. jeszcze nigdy nie mialem takiej wyprawy :disgust:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:37_________________________________________________czesc malenstwo, no to pewnie znow bedziesz sie smazyc, co?

zobacze co z tego słońca dziś wyjdzie
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

czesc Bartas , co tak wczesnie ? :shocked:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:43_________________________________________________spam do pracy[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 09:16_________________________________________________narson

Opublikowano

:bry:

Azunia najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

Tak wyszło, musiałem o 8mej dzwonić do serwisu a nie miałem tel stacjonarnego więc się w net musiałem wbić no i się przywitałem na forum :)

Opublikowano

pytanko czy to auto jest z USA bo na to konkretnie sie czaje ale nie wiem jak to jest z autami z USA

http://otomoto.pl/audi-s4-C11180429.html

a mam pytanie .. czy wychodziły takie fotele jak w tym autku - ale z alcantarą ?

Opublikowano

pytanko czy to auto jest z USA bo na to konkretnie sie czaje ale nie wiem jak to jest z autami z USA

http://otomoto.pl/audi-s4-C11180429.html

a mam pytanie .. czy wychodziły takie fotele jak w tym autku - ale z alcantarą ?

tak, Bart+S takie dorwał i będzie wrzucał do siebie :wink4:

Opublikowano

Witam, gdzie w Poznaniu można zmapować softa?

Opublikowano

hej :hi:

w Geco np

Opublikowano

Witam, gdzie w Poznaniu można zmapować softa?

Mam jakieś kupony zniżkowe na chipa i hamownię do Wojtka - chętnie się dogadam w razie co :)

http://www.chiptuning.poznan.pl

Opublikowano

siemanko z wieczorka

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:51_________________________________________________Karolu z ciekawosci wybiore sie tam jak bede w pl , sprawdze ile szkap jeszcze zyje w mojej aduni :cool1:

Opublikowano

siemandero @LL

Opublikowano

siemandero @LL

a Ty co avatarki zmieniasz jak kobity ?

co się przyzwyczaję do jakiegoś to nowa sztuka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.