Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dojechała :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A na koncert ktoś się o was załapał

Opublikowano

elo,

dzięki wczoraj przybyłym za kameralkę :)

BTW - chodzą po sklepach i nie widzą ludzi, z którymi przy stoliku chwilę wcześniej siedzieli :)

ja bym się pisał na kręgle - może być piątek, ale może małą szybką ankietkę zrobić kiedy i kto idzie - co Ty na to Adaś?

Opublikowano

BTW - chodzą po sklepach i nie widzą ludzi, z którymi przy stoliku chwilę wcześniej siedzieli :)

byliście w MM? mogliście podejść Padalce :decayed:

Opublikowano

BTW - chodzą po sklepach i nie widzą ludzi, z którymi przy stoliku chwilę wcześniej siedzieli :)

byliście w MM? mogliście podejść Padalce :decayed:

Akurat przechodziłem koło NewYorkera jak szliście w stronę schodów do MM - zagadane padalce :P

Opublikowano

A na koncert ktoś się o was załapał

ja nie :no:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:01_________________________________________________

ja bym się pisał na kręgle - może być piątek, ale może małą szybką ankietkę zrobić kiedy i kto idzie - co Ty na to Adaś?

ok można zrobić .... :)
Opublikowano

hyh, szkoda tylko, że to 1.10 a nie teraz w piątek ;(

Opublikowano

hyh, szkoda tylko, że to 1.10 a nie teraz w piątek ;(

kurcze bo chcieliśmy zrobić kręgle wtedy kiedy Kuredu wpadnie do Poznania .....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:15_________________________________________________on też ma wesele w sobote i dletego w Poznaniu będzie :)
Opublikowano

w następny piątek mnie też na 99% nie ma... pewnie wrócę wieczorem w sobotę dopiero :mysli:

Opublikowano

kurcze to nie wiem czy będzie sens robić kręgle :mysli:

Opublikowano

hyh, szkoda tylko, że to 1.10 a nie teraz w piątek ;(

kurcze bo chcieliśmy zrobić kręgle wtedy kiedy Kuredu wpadnie do Poznania .....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:15_________________________________________________on też ma wesele w sobote i dletego w Poznaniu będzie :)

no to chyba się chłopaki z Wami nie napiję chyba, że załatwimy jakieś wyjście dodatkowo w innym terminie :)

no ja 1.10 idę się weselić, ale u siebie w Gostyniu potem będę trzeźwieć, a potem daję prawdopodobnie auto do poprawki do lakiernika

Opublikowano

kurcze to nie wiem czy będzie sens robić kręgle :mysli:

mi tam na kręglach nie zależy, ważne żeby był browar i bilard :kox:

Opublikowano

kurcze to nie wiem czy będzie sens robić kręgle :mysli:

mi tam na kręglach nie zależy, ważne żeby był browar i bilard :kox:

to akurat można połączyć zważywszy na miejsce do którego się wybieramy :decayed::naughty:
Opublikowano

kurcze to nie wiem czy będzie sens robić kręgle :mysli:

mi tam na kręglach nie zależy, ważne żeby był browar i bilard :kox:

no tak dieta piwna... ale w jakich proporcjach ?? :P

Opublikowano

poniedzialek rano :polew:

mi pasuje :decayed:

rano poniedzialek, jest git :kox:

Opublikowano

poniedzialek rano :polew:

mi pasuje :decayed:

rano poniedzialek, jest git :kox:

a będziesz miał z kim grać ?? :P

Opublikowano

a będziesz miał z kim grać ?? :P

z kelnerkami pogram :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no tak dieta piwna... ale w jakich proporcjach ?? :P

nie pije za szybko piwa jak nie jest gorąco :naughty: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:10_________________________________________________

to akurat można połączyć zważywszy na miejsce do którego się wybieramy :decayed::naughty:

się wie :good:

Opublikowano

no tak dieta piwna... ale w jakich proporcjach ?? :P

nie pije za szybko piwa jak nie jest gorąco :naughty:

czyli jedno na godzine :)

Opublikowano

czyli jedno na godzine :)

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.