Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bardzo denerwujący problem


mirasx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; na wstępie zaznaczam że nie znalazłem nic co dotyczy mojego problemu.Mam problem z świecącym się wykrzyknikiem na desce,problem wygląda tak,że przekręcam kluczyk w stacyjce i słychać 3 piknięcia odpalam auto cały czas mruga ten (!)po jakimś czacie gaśnie i znów 3 piknięcia zapala się(!) mruga jakiś czas i gaśnie tak się dzieje do osiągnięcia 70/80*C.Płyny w normie(max) ABS ok.klocki bez czujników,na WAG-u zero błędów.POMOCY;pozdrawiam; :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na czujnik temperatury jeśli masz dość płynu,ale jak nic nie widać na vagu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRoger chyba nie czytałeś dokładnie co pisałem,przypomnę ci płyny w normie(max),opcja z aku.to raczej nie ponieważ świeciła by tylko przy odpaleniu ,a w moim przypadku jest inaczej,a co do opcji :szukaj: to pierwsze szukam ,a że nic nie znalazłem co by tyczyło się mojego problemu dlatego wstawiłem temat(tak dla twojej wiadomości; czytaj dokładnie) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naładuj akumulator, a wyeliminujesz pierwszy punkt na liście

lampka pali się też w czasie jazdy jak aku pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa sorki przeoczyłem .. a może aku masz nieprzykręcony, klema, albo lata po podszybiu i czasem nie kontaktuje. Ja znam tylko te dwie możliwości i nie słyszałem żeby wykrzyknik pojawiał się w innych przypadkach ... ale może u Ciebie jest coś nietypowego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz napiecie na zaciskach aku. ew. moga byc problemy z napieciem zasilania ktorego ze sterownikow, rowniez problemy z masa. nie koniecznie w komorze silnika. sprawdz VAG-iem napiecie na sterownikach - ECU oraz zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...