Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sądzicie o tym telefonie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

użytkuje ktoś tą nokie? bo kończy mi się umowa w play i zastanawiam się nad nią, a że do tej pory broniłem się przed symbianem to szukam opinii :cool1:

i może ktoś wie czy z play da się tak jak w orange wyrwać coś więcej niż to co proponują :mysli:

Opublikowano

Wyrwać da się więcej , ale jak bierzesz telefon na firmę i robisz to przez doradcę biznesowego :hi:

Opublikowano

ja mogę polecić podobny telefon - N97 mini, użytkuję od miesiąca i jestem MEGA zadowolony

Opublikowano
  • Autor

ja mogę polecić podobny telefon - N97 mini, użytkuję od miesiąca i jestem MEGA zadowolony

nie jest w promocji, i cena zabija bo ją na początku chciałem ;( i z tego co czytałem to bateria szybciej pada :gwizdanie:

Wyrwać da się więcej , ale jak bierzesz telefon na firmę i robisz to przez doradcę biznesowego :hi:

firma odpada. czyli ze zwykły abonent nie może nic więcej poza standardem wyrwać? :mysli:

Opublikowano

no chyba, że tak.. bo ja moją w Erze + zestaw nawigacyjny dostałem za 1,22... a bateria trzyma 2-3 dni :)

Opublikowano

tez mam 97 mini i bateria trzymy przy dobrych wiatrach 2 dni ale telefon kozak :good:

Opublikowano
  • Autor

a powiedzcie mi bo w n97 będzie pewnie podobnie.. dobrze lata internet na tel. przez wi-fi ?

Opublikowano

jeszcze nie zdążyłem przetestować :decayed: navi dobrze działa (bo to testowałem)

Opublikowano

a powiedzcie mi bo w n97 będzie pewnie podobnie.. dobrze lata internet na tel. przez wi-fi ?

w normalnej n97 masz wieksza baterie wiec powinno byc dobrze a net przez wi-fi lata bardz dobrze, tak jak na kompie, zadnych zastrzezen nie mam :good:

Opublikowano

W normalnej N97 bateria 3-4 dni trzyma co do wi-fi to bez zastrzeżeń :good:

Też chyba łyknę tą C6 bo jedna umowa mi się kończy a telefon wydaje się być dość ciekawy i opinie ma raczej dobre jak narazie.

Opublikowano

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

Opublikowano
  • Autor

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

tylko nokia wchodzi w grę, nie podchodzą mi inne marki :tongue4: i chyba padnie na c6. bo nic lepszego w normalnej kasie w play nie widzę :cool1:

Opublikowano

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

tylko nokia wchodzi w grę, nie podchodzą mi inne marki :tongue4: i chyba padnie na c6. bo nic lepszego w normalnej kasie w play nie widzę :cool1:

bzdura - teraz telefon (a raczej smartphon) wybiera sie pod kątem OS. Od tego zalezy funkcjonalnosc. Jakosc samego sprzetu bardzo sie uogólniła

Opublikowano
  • Autor

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

tylko nokia wchodzi w grę, nie podchodzą mi inne marki :tongue4: i chyba padnie na c6. bo nic lepszego w normalnej kasie w play nie widzę :cool1:

bzdura - teraz telefon (a raczej smartphon) wybiera sie pod kątem OS. Od tego zalezy funkcjonalnosc. Jakosc samego sprzetu bardzo sie uogólniła

:polew: :polew:

skąd wiesz czym się kieruje przy wyborze tel?

Opublikowano

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

tylko nokia wchodzi w grę, nie podchodzą mi inne marki :tongue4: i chyba padnie na c6. bo nic lepszego w normalnej kasie w play nie widzę :cool1:

bzdura - teraz telefon (a raczej smartphon) wybiera sie pod kątem OS. Od tego zalezy funkcjonalnosc. Jakosc samego sprzetu bardzo sie uogólniła

:polew: :polew:

skąd wiesz czym się kieruje przy wyborze tel?

bo myślę, a nie ślepo kieruję sie logo nokia...

Opublikowano
  • Autor

wszyscy ktorzy zachwycaja sie symbianem nigdy nie korzystali z Androida. Kup cos z tym OS a nie bedziesz chcial sie przesiasc na inny. Polecam Samsung Galaxy S lub Motorole Milestone albo cos tanszego ale rownie funkcjonalnego - Samsung I5800

tylko nokia wchodzi w grę, nie podchodzą mi inne marki :tongue4: i chyba padnie na c6. bo nic lepszego w normalnej kasie w play nie widzę :cool1:

bzdura - teraz telefon (a raczej smartphon) wybiera sie pod kątem OS. Od tego zalezy funkcjonalnosc. Jakosc samego sprzetu bardzo sie uogólniła

:polew: :polew:

skąd wiesz czym się kieruje przy wyborze tel?

bo myślę, a nie ślepo kieruję sie logo nokia...

grozisz mi? :decayed:

to że preferuje nokie to moja sprawa i nie muszę się tłumaczyć z tego.

i jeżeli wybiorę jakiś tel. to tylko z tych oferowanych w play i to w przystępnej cenie

nie zależy mi aż tak bardzo na super tel żeby za niego płacić grubą kasę.

generalnie ma mi się podobać i dzwonić :decayed: a ze będzie miał do tego wi-fi to mnie bardzo cieszy :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

do tej pory broniłem się przed symbianem to szukam opinii :cool1:

wręcz przeciwnie...tylko Symbian :cool1:
Opublikowano

Symbian może nogi myć Androidowi :decayed:

Opublikowano

Symbian może nogi myć Androidowi :decayed:

może nawet laske zrobić...dla Mnie i tak będzie lepszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.