Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] czy beda pasowac felgi 15" z ET33


Tobi110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Musze kupic na zime felgi stalowe z oponami. Na lato mam opony 205/55/R16. W zime chcialbym zmienic na 195/65/R15. Znalazlem felgi stalowe KFZ 9025 6.5x15 5x112.0 ET33:

http://www.sklepopon.pl/felga/1181.html

Wszystkie parametry sa ok ale na grupie pisane bylo ze ET powinno byc pomiedzy 35-45.

Czy przy takim rozmiarze felgi i ET 33 nie bedzie problemu z ocieraniem lub wystawaniem opony poza profil?

Dzwonilem do sklepu i powiedzieli ze producent felgi gwarantuje ze do A4 pasuje tylko ta w tym rozmiarze.

Znalazlem tam tez takie:

http://www.sklepopon.pl/felga/1174.html

http://www.sklepopon.pl/felga/1651.html

pierwsza ET45, druga ET37 ale przy nich jest informacja ze jest to dla starszych A4 lub VW

Co o tym myslicie? Ktore najlepiej beda pasowac do A4 1.9TDI 130KM Avant 2003r?

Pozdrawiam Wszystkich :a4fan:

Tobi[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 10:50 _________________________________________________Oto odpowiedz jednego ze sklepow:

"...Jeżeli na wyposażeniu fabrycznym były felgi 16", to felgi 15" mogą nie

pasować (kwestia zacisków). Prosimy w dokumentach technicznych pojazdu

sprawdzić, czy widnieje informacja o możliwości zastosowania 15" felg

stalowych. Jeżeli jest taka informacja - wówczas można zastosować:

- Felgi stalowe KFZ 9025 6,5J x 15 5/112/57/ET 33,0..."

Teraz dopiero mam dylemat czy moge zamiast felg 16" dac 15"?

Tobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felgi 15-stki na zime u siebie z tym ze są to ORI ALU ....et nie pamietam moge sprawdzic ale dopiero w Sobotę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Jesli bedziesz pamietal sprawdzic to bede wdzieczny :notworthy:

Z tego co czytalem sam rozmiar 195/65/R15 miesci sie w normie (tak wynika z kalkulatorow). Ja mam watpliwosci czy offset ET 33 jest odpowiedni do B6 przy feldze 6Jx15

Tobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Leszek

Oponki i felgi o ktorych pisalem juz leza w garazu i czekaja na pierwszy snieg. W sklepie powiedzieli ze te z ET33 maja gwarancje producenta ze sa do A4, wiec je zakupilem i mam nadzieje ze po bolu.

Co do autka to jest super. Jestem Twoim dluznikiem za sprawdzenie i poleceni go. Jezdzi sie swietnie. Koniki pod maska az sie prosza zeby je poganiac. W wakacje pojechalismy na Wegry i tam na nowej, pustej autostradzie do Debreczyna moglem sobie sprawdzic jak sobie radza gdy sie im przycisnie. Powiem tyle moja zonka nawet sie nie zorientowala kiedy jechalismy 190km/h, a jak mialem 210km/h to jeszcze troche bylo zapasu pod noga zeby docisnac. Silnik sprawuje sie swietnie. Mam ochote jechac szybcie to przyciskam gaz i ogien. Cos niesamowitego. Tym samochodem po prostu chce sie jezdzic. Niestety na naszych drogach to poprostu serce peka i szkoda slow...

Auto jest wspaniale i jeszcze raz dzieki, za pomoc w jego wyborze. Pewnie gdyby nie Ty i Twoja pomoc, to nie chcialoby mi sie jechac w ciemno do Wroclawia, a tak mam super bryczke :dance:.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...