Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza


blacksmith88

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam taki problem wymieniłem ostatnio przepływomierz na inny i auto mi kopci i szarpie silnikiem. Czy trzeba zrobic adaptacje tej przepływki czy cos podobnego?

Przepływki się nie adoptuje :cool1: wymieniasz i tyle

Założyłeś nową czy używke??? [regenerowaną] i czy dedykowaną do twojego silnika?

Zrób kpl.logów,wrzuć do działu diagnostyka a My powiemy co boli Twoją niunie :decayed:

Pozdrawiam Paweł

P.S. jak zrobić logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko kupie kabel to zrobie sobie te diagnostyke. Tak spytałem bo czytałem na innym forum BMW o wymiania przepływki i tam ktos wspomniał o jej adaptacji (wgraniu nowego softu oprogramownia do sterownika silnika). A tę przepływke nową założyłem tylko innej firmy, czy to nie moze byc tez wina tego ze nie jest to oryginalna Boscha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kupiłes dedykowana do twojego silnika to i napewno jest sprawna to nie wina przepływomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tę przepływke nową założyłem tylko innej firmy, czy to nie moze byc tez wina tego ze nie jest to oryginalna Boscha?

Może... jakiej firmy? podaj nazwe i numer wybity [ nadrukowany ] na niej

Otóż mam taki problem wymieniłem ostatnio przepływomierz na inny i auto mi kopci i szarpie silnikiem.

Napisz jeszcze w jakim to celu wymieniłeś lmm. :cool1:

Jeżeli posiadasz jeszcze stary to wymień i zobacz czy nastąpi porawa ... ot tyle odemnie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem go bo był zepsuty, silnik nie miał wogole mocy i na kompie pokazało ze to przepływka. Po wymianie zaczał kopcic i szarpac silnikiem, najgorzej jak jest zimny... teraz nie sprawdze juz jakie ma numery bo jest przykręcony. Próbowałem ja zamienic na tą stara ale samochód wogole mocy nie miał, ale jak wogole odepne przepływke to silnik pracuje normalnie i nie kopci, tylko jest słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem go bo był zepsuty, silnik nie miał wogole mocy i na kompie pokazało ze to przepływka. Po wymianie zaczał kopcic i szarpac silnikiem, najgorzej jak jest zimny... teraz nie sprawdze juz jakie ma numery bo jest przykręcony. Próbowałem ja zamienic na tą stara ale samochód wogole mocy nie miał, ale jak wogole odepne przepływke to silnik pracuje normalnie i nie kopci, tylko jest słabszy.

Na to poradzić mogę tylko jedno :vaglogi: i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytałem bo czytałem na innym forum BMW o wymiania przepływki i tam ktos wspomniał o jej adaptacji (wgraniu nowego softu oprogramownia do sterownika silnika)

w bmw faktycznie, ale tylko gdy zmienia sie typ przeplywomierza na nowszy tzn z inna charakterystyka, poza tym to jest audi, a nie jakies BMW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I problem rozwiązany. Winna była uszkodzona przepływka, założyłem nową oryginalna i auto smiga. Był także troszke cofniety kąt wtrysku, ale mechanik wszystko ustawił i jes Cool;D[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:00_________________________________________________a odnosnie tej przepływki. To ktos spotkał sie z taką firmą jak MITRON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie tej przepływki. To ktos spotkał sie z taką firmą jak MITRON?

nie, ale slyszalem o firmie Bosch :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie tej przepływki. To ktoś spotkał sie z taką firmą jak MITRON?

A co to za firma :shocked:

Nie wierze że te auto jeździ na tym lmm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo zmieniłem przepływkę na HARTA i auto kopciło jak batory i rwało przy niskich obrotach zrobiłem logi i koledzy na forum odrazu wyczaili że to przepływka kupiłem nową drógą ale BOSCH i wszystko przestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...