[ALL B7] Czy powinna sie świecić kontrolka światel mijania w zegarach ?

hannab

Czy jest możliwe by zgasła dioda świateł mijania po ingerencji w komputer samochodu (diagnostyka itp.) czy jest to czysty przypadek.

facet wpiął mi się w gniazdo i robił mi diagnostykę i po tej operacji nie stało się nic prócz zgaśnięcia diody świateł mijania(zielonej w liczniku).Na 100% wcześniej świeciła.

jeżeli ktoś może mi w tej materii coś wyjaśnić to będę wdzięczny

Pewny jestes że świeciła?

U mnie w byłym B7 nie świeciła :gwizdanie:

Zresztą nie tylko u mnie :wink4:

Znam tylko jednego, u którego świeci... :cool1:

Ale jeśli rzeczywiście świeciła to ciekawe. :mysli: Już była kiedyś dyskusja na temat tej lampki i dlaczego nie świeci. :kox: Teraz byłaby pewność, że VAGiem da się to wyłączyć i włączyć pewnie też. :good:

Panowie cieszę się,że potraktowaliście mnie poważnie ale sam już nie wiem, auto mam od dwóch dni jechałem po nie z kolegą jego B6 z 2005r ,u niego świeciło i już zgłupiałem czy u mnie też czy nie.

Miejsce w każdym razie na te "świecenie" jest więc nie wiem, ale dzięki za odpowiedzi.

Najprawdopodobniej nie świeciło. Ale to Ty musisz być pewny. Gdyby tak było (świeciło) to byłaby dobra informacja dla Naszych forumowych speców. :kox:

potwierdzam mam taką kontrolke. Widziałem ją w jeszcze jednej B7 ale za cholere nie pamiętam u kogo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No proszę. :shocked: Gdzieś chyba w temacie furki siemiana była mowa o tym ale umarło to jakoś... :mysli: Wydawałoby się, że powinna być opcja włączenia tego skoro jest taka kontrolka ale nikt jeszcze tego nie zrobił. :mysli:

P.S. O wilku mowa. Uprzedził mnie. :naughty:

mnie to rybka i tak mam wszystko automatyczne... :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Potwierdzam w B7 jest zielona kontrolka swiatel mijania na tablicy. Co najlepsze gdy sprowadzilem auto to nie swiecila, nawet nie mialem pojecia ze ma swiecic, gdy pojechalem do serwisu audi na kasowanie inspekcji, pracownik ASO zdziwil sie ze nie swieci kontrolka i wlączył ja urzadzeniem diagnostycznym VAS. pozdrawiam

Nie wiem w czym jest problem, ale w B7 kontrolka włączonych świateł powinna normalnie świecić przy włączonych swiatłach postojowych i mijania. Czy to włączonych ręcznie czy przy ustawieniach automatycznych kiedy włączają się ksenony (tunel, wieczór, etc).

no to już chyba wiadomo. Czyli włącza się ją VASem progamując sterownik.

bo tylko w nielicznych b7 zostało to włączone... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4: