Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro


mcich

Rekomendowane odpowiedzi

w trasie, jakbym sztywno caly czas dawal 110 jakies 5,5, niestety kazde musniecie gazu wybija od razu na 6,5 srednia. Taka srednia srednia do 140 to jakies 7,5 (w miare stabilne trzymanie predkosci). Porzadna jazda 160-200 daje jakies 15 :). W miescie w totalnych korkach 15, przy w miare umiarkowanym ruchu 10-11. Srednia srednia miasto jakie 11, srednia srednia trasa jakies 7,5-8 :). Nie wiem czy to duzo czy malo ale licze sie, ze skoro jest co przycisnac, plus szerokie opony (235) plus quattro to swoje musi wziac. Krotko go na razie mam ale tak jak mowie, za te przyjemnosc trzeba placic.

tez uważam że jak na cztery cylindry to mnóstwo ropki wypija??? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadna jazda 160-200 daje jakies 15

tyle to mi pali 320 konne subr przy takiej jezdzie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uscislenia. Dzis w drodze: 11 km cala trasa, z tego 6,5 totalny korek, reszta ruszanie, hamowanie, swiatla, czyli lekka stoliczna jazda, srednia 12,9. Czy to duzo na 170 km, quattro i takie opony???? Nigdy nie mialem w zwyczaju owijac w bawelne jesli chodzi o spalanie przy jakimkolwiek aucie i mowic/ pisac, ze pali 5 w trasie i 8 w miescie

BRD nie spali ci 5l nie z quattro nie ma sznans ale wyniki ktore podajesz to splanie 2.0 Turbo z napedem 4x4 a nie TDI , innymi slowy poli co co najmniej 2 l za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadąc w trasie nigdy nie zeszłem poniżej 7,5l możę jak ktoś jedzie jak cielak z górki i trzyma cały czas 100km/h to możę mu pokaże chwilowo 6l ale nie ma bata żęby BRD paliło 5 6 liutrów na trasce. Natomiast miasto hmm bielsko to nie warszawa ale 10l musi pochłonąć. Wcześniej jeździłem 1.9 ASZ w octavi po dużych modach i auto spalało przy 200km/h 6,7l, także 2.0 a 1.9 w spalaniu to inna bajka już nie muwiąc o 4WD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadąc w trasie nigdy nie zeszłem poniżej 7,5l możę jak ktoś jedzie jak cielak z górki i trzyma cały czas 100km/h to możę mu pokaże chwilowo 6l ale nie ma bata żęby BRD paliło 5 6 liutrów na trasce. Natomiast miasto hmm bielsko to nie warszawa ale 10l musi pochłonąć. Wcześniej jeździłem 1.9 ASZ w octavi po dużych modach i auto spalało przy 200km/h 6,7l, także 2.0 a 1.9 w spalaniu to inna bajka już nie muwiąc o 4WD.

zagadza sie ale nie 13l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale co do spalania to widze, ze nie jestem jedyny na forum, ktory podaje takie wartosci. Auto bylo przeswietlone. Poza ta skrzynia (o ktorej pisalem) nie mam juz innych uwag (po przeczytaniu postow). Z tym jestem gotow sie pogodzic bo auto na prawde odlatuje :). Oczywiscie chcialbym by palil 10l ale jak stoje polowe drogi w korku (a tak mam co rano) to licze sie, ze swoje musi wypic. Ostatnio mialem przez 3 lata vectre 2,2 dti 125 koni i w tych samych warunkach palila 10l ale jednak tu 4 kola, opony szersze o dobre 3 cm i ta moc. No chyba, ze podpowiadajcie co mialbym jeszcze sprawdzic. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jestem gotow sie pogodzic bo auto na prawde odlatuje :). Pozdrawiam,

moze masz program juz zrobiony , bo seryjnie przy tej masie to ja bym byl daleki od takiego stwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcich, co do spalania... ja też takie widziałem u mnie. Nie przejmuj się.

Co do skrzyni biegów, u mnie też tak dziwnie drga przy dynamicznej zmianie biegów. Jak by się podstawa drążka ruszała delikatnie.

Co do hamowanie to w sumie nie narzekam. Jutro dostane nowe klocki, ciekawe jak będzie ;)

A jak chcesz to możemy się syknąć w Wawce gdzieś, najlepiej w Galerii Mokotów jakoś wieczorem późnym, mam takie same autko ;)

Pozdrawiam

Jarek[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:56_________________________________________________

Radzilbym narazie nie narzekac :)

Przygotuj sie lepiej na zatykanie sie wtryskow bo w tych modelach to naprawde dramat, u mnie rowno po przejechaniu 30.000 zatkaly sie pierwszy raz pozniej po 60.000,przy 80.000 mialem wymieniane wszystkie na gwarancji

Z tym się nie spotkałem a mam przebieg 75tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że brd z quattro odlatuje to się nie zgodzę,jedzie przyzwoicie,ale bez rewelacji,więc nie wiem co masz za wersję.

no wlasnie mowie , chyba ze po programie , ale tu tez do lotow daleko , no chyba ze ktos sie przesiald z tico :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odniesienie mam do poprzedniej Vectry 2,2 dti 125km. Oczywiscie mozna miec rozne odniesienia. Jezdzilem rowniez od 10 lat Bora 1,9 tdi 110km i tu uderzenie jak dla mnie jest na prawde porzadne. Oczywiscie sam moment ruszania jest delikatny ale zlapanie obrotow i wystrzeliwywuje. Oprogramowania nie mam zmnienianego bo nie chce zylowac i tak juz wyzylowanego silnika. No jak dla mnie odejscie jest niezle. Oczywiscie pewnie za miesiac juz bede mogl mowic, ze idzie slabo (kwestia przywykniecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku BRD program nie zaszkodzi a jedynie poprawi kiepski program fabryczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chodzi o aktualizacje oprogramowania???? Bo to mialem robione zaraz po zakupie w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chodzi o aktualizacje oprogramowania???? Bo to mialem robione zaraz po zakupie w ASO.

tak chodzi o aktualizacje zrobiona przez tunera :decayed: bo ta z Audi to sobie mozna o dupe rozbic :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 16:44_________________________________________________a tak na powaznie , to jeden z lepszych tunerow TDI w PL uwaza ze seryjne oprogramowanie jest beznadziejne i aut jedzie jak cieple kluchy.Przejechal bys sie autem z lekkim softem zrobionym przez niego , to ciekawe co bys powiedzal skoro mowisz ze seryjen auto ( ktore nie jedzie ) odlatuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po bezposredniej konfrontacji z jednym z kolegow z Wawy (dzieki raz jeszcze za mile spotkanie). Zarowno kolega jak i ja bylismy zaskoczeni roznica dynamik (na plus moj). Jednak byc moze w moim byla jakas pozytywna aktualizacja. Byc moze niestety przeklada sie to rowniez na spalanie. Bede musial pobadac ten temat. Co do skrzyni to mam nieco luzniejsza ale rzeczywiscie nie jest to jakas szczegolna przepasc.

mowie ci pewnie masz program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po bezposredniej konfrontacji z jednym z kolegow z Wawy (dzieki raz jeszcze za mile spotkanie). Zarowno kolega jak i ja bylismy zaskoczeni roznica dynamik (na plus moj). Jednak byc moze w moim byla jakas pozytywna aktualizacja. Byc moze niestety przeklada sie to rowniez na spalanie. Bede musial pobadac ten temat. Co do skrzyni to mam nieco luzniejsza ale rzeczywiscie nie jest to jakas szczegolna przepasc.

No wlasnie, dowiedz sie czy masz program ;) Bo są 2 opcje ;)

A) jak nie masz programu mam coś zjebanego w silniku i moc nie nadciera

B) masz program, przez to masz dynamiczne auto i więcej Ci pali ;)

Daj znać ;) Czekam na info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...