Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Błędy 655 i 17849 polski vag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zakupiłem vag-a i dzisiaj podłączyłem.

Świeci kontrolka AIRBAG.

Po skasowaniu powracają dwa błędy:

655 Zapalnik napinacza pasa pasażera - N154

zbyt duża oporność

17849 Zawór recyrkulacji spalin strona 1 - przerwa/zwarcie do masy

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Proszę o info gdzie szukać przyczyn....

655 - rozumiem że może być przerwa na kablach, kostkach gdzie szukać tego napinacza ?

17849 - co w związku z zaworem mogę sprawdzić ?

Pozdrawiam

Tomek

Opublikowano

655 Zapalnik napinacza pasa pasażera - N154

zbyt duża oporność

na 90% przerwa w kablu.

EGR może odłączony albo go nie masz?

Opublikowano
  • Autor

655 Zapalnik napinacza pasa pasażera - N154

zbyt duża oporność

na 90% przerwa w kablu.

Gdzie tego szukać ? Pod tapicerką tam gdzie wchodzi pas ?

EGR może odłączony albo go nie masz?

Raczej jest bo auto przyjechało z Niemiec a tam chyba nie mają potrzeby odłączania EGRa ?

Opublikowano

A moze ktos ten EGR zaslepil...?

A co do pasa to moze cos z tym autem bylo ze taki blad masz? Moze byl wystrzelony pas i gosc jakies oporniki powkladal?

Opublikowano

wydaje mi się ze te napinacze sa w progu koło środkowego slupka.

Opublikowano

wydaje mi się ze te napinacze sa w progu koło środkowego slupka.

Tak, zapalnik jest przy mechanizmie zwijającym pas, trzeba zdjąć plastiki na środkowym słupku, co do błędu to praktycznie są dwie możliwości jak pisali wyżej koledzy przerwa w połączeniu lub wystrzelony zapalnik, chociaż tu bym się zastanawiał bo jeżeli wystrzelił pasażera to kierowcy też powinien :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się ze te napinacze sa w progu koło środkowego slupka.

Tak, zapalnik jest przy mechanizmie zwijającym pas, trzeba zdjąć plastiki na środkowym słupku, co do błędu to praktycznie są dwie możliwości jak pisali wyżej koledzy przerwa w połączeniu lub wystrzelony zapalnik, chociaż tu bym się zastanawiał bo jeżeli wystrzelił pasażera to kierowcy też powinien :mysli:

Dzięki, podziałam i dam znać... :mysli:

Byłem rozebrałem mam zdjęcie.... co mogę sprawdzić ?

http://img836.imageshack.us/img836/4646/pirotd.jpg

Czy chodzi o ten brązowy kabelek ? Idzie gdzieś do tyłu.....ktoś wie gdzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.