Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego a ja mam pytanko.ile dałeś za ogrzewanie postojowe?

Opublikowano

piekne autko :good:

Opublikowano

Będę malował jednak dokładki w kolor :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spryski pod bix....

spryski moze z czasem...zderzak kupilem pod spryski :gwizdanie: :wink4:

kolego a ja mam pytanko.ile dałeś za ogrzewanie postojowe?

postojowke zabralem ze swojej starej Vectry i poszlo do OOOO

a koncowki maja srednice 65mm ,no name,polecil mi je jeden tlumikarz u ktorego je montowalem i jak na razie jest ok,nic nie matowieje i nie rdzewieje od prawie dwoch lat

a ogolnie dziekuje za pozytywne opinie i cieszy mnie ze sie podoba.pzdr

Opublikowano

Aleś zayebał po całości................:blink:- fura i mody :kox:

BTW FLY :hi: a co Ci się nie widzi w rozmiarze opon :mysli: za małe :polew:

Opublikowano

Dalej nie podales co to za felga :gwizdanie:

Opublikowano

Fela na wzor R8 V10.

@PIXI, za szeroka :wink4:

Opublikowano

Michał przecież wygląd :kox: i chyba o to chodzi ............... :gwizdanie:

Sory Kokos za O.T. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Fela na wzor R8 V10.

by Cantona,on je malowal na czarny mat :good:

Opublikowano

Michał przecież wygląd :kox: i chyba o to chodzi ............... :gwizdanie:

Sory Kokos za O.T. :hi:

...ale ja sie nie czepiam wygladu przeciez. Tylko moim zdaniem taka opona jest bez sensu troche :) - nie dosc, ze zamula auto, to jeszcze w koleinach niezle ciaga.

Opublikowano

co to za felgi :?: gdzie je można dostać :?: pytam bo jestem zainteresowany nimi.

dzięki za odp

Opublikowano
  • Autor

Michał przecież wygląd :kox: i chyba o to chodzi ............... :gwizdanie:

Sory Kokos za O.T. :hi:

...ale ja sie nie czepiam wygladu przeciez. Tylko moim zdaniem taka opona jest bez sensu troche :) - nie dosc, ze zamula auto, to jeszcze w koleinach niezle ciaga.

jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie:

Opublikowano

Kokos jak trwałość folii na szybach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak na razie oki,nie moge narzekac

Opublikowano

jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie:

tu nie chodzi o przeszkadzanie kokosku tylko ja tez uważam ze lepiej wyglądalaby 215 lub 225 naciągnięte na tą felge :kox: :kox: :kox:

chodzi o naciąg :wink4::good:

BTW jakie wymiary felgi ??? chodzi mi o "J"

Opublikowano

Jeszcze s line zewnetrzny i bedzie :kox:

Opona 255 psuje wyglad feli na zywo. Jest poprostu za szeroka. Przy 235 na pewno byloby ladniej :wink4:

Opublikowano

Auteczko :kox: Panie KoKoS

Opublikowano

Michał przecież wygląd :kox: i chyba o to chodzi ............... :gwizdanie:

Sory Kokos za O.T. :hi:

...ale ja sie nie czepiam wygladu przeciez. Tylko moim zdaniem taka opona jest bez sensu troche :) - nie dosc, ze zamula auto, to jeszcze w koleinach niezle ciaga.

jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie:

widze, ze juz nie mozna napisac nic innego poza "za***iste autko" :naughty:

Opublikowano

kolejne za***iście zrobione B6 na forum .... szczerze mówią spodziewałem się tego po Kokosie :good: :good: :kox: gratki KOKOS :) kurcze nie wiem czemu ale nie podobają mi się osobiście ciemne fele ...

Opublikowano

kolejne za***iście zrobione B6 na forum .... szczerze mówią spodziewałem się tego po Kokosie :good: :good: :kox: gratki KOKOS :) kurcze nie wiem czemu ale nie podobają mi się osobiście ciemne fele ...

no właśnie, a co to za marka i gdzie je można :?: dostać bo mi się podobują :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.